Do góry

praca

Temat zamknięty
TOMASZ
28
TOMASZ 28
27.02.2006, 15:37

witam szukam jakiejś pracy

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#127.02.2006, 15:37

tak raczej nie znajdziesz..

novell
1 691
novell 1 691
#227.02.2006, 15:41

czemu? >> tomi4 - praca jest

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#327.02.2006, 15:43

bo w ten sposób nikt nie szuka pracy. tak się czeka, aż praca znajdzie jego.

netshadow
95
#427.02.2006, 17:55

tomi4 "witam szukam jakiejs pracy"
Centralna Rozdzielnia Zatrudnienia Pod Wezwaniem Jej Krolewskiej Mosci i Zjawisk Pokrewnych po wnikliwym rozpatrzeniu obszernej i wyczerpujacej aplikacji postanowila przydzielic wyzej wymienionemu prace - szczegoly www.jobcentreplus.gov.uk

gargamel
10
#527.02.2006, 19:06

SUPER...Jak nie mozesz ugryz to osikaj,wydrwij,wyhahaj.Czytam FORUM od grudnia,nieraz wszystkie 3 wlosy stajA mi dęba,Kłócicie sie nieraz o bzdury,pomóżcie jak jest możliwosc.W kraju jest nie ciekawie.Zorganizować wyjazd to poważny koszt.Ludziska wysupłują ostatni grosz licząna Waszą pomoc.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#627.02.2006, 20:07

co to jest? agencja posrednictwa pracy to forum? wiekszosc ludzi tutaj szukala informacji na wlasna reke a nie "szukam jakiejs pracy".
Jak chca zmniejszyc koszta, to niech biora rower i na szparagi do niemiec, albo pontonem do szwecji na truskawki.

gargamel
10
#727.02.2006, 20:19

Ho ho hi hi dobre i typowe...

Lola_26
2 867
Lola_26 2 867
#827.02.2006, 20:21

Ludziom dać palec, to chcą całą rękę...

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#927.02.2006, 20:39

nie ma nic gorszego niż śląski kierowca, jeździcie gorzej od warszawiaków

netshadow
95
#1001.03.2006, 19:11

gargamel666 to forum - co slusznie zostalo przez iproto zauwazone - to nie agencja posrednictwa. ogloszenia o pracy sa w innym dziale. jesli ktos nie widzi roznicy, to raczej okulista mu nie pomoze, trzeba by innego fachowca.
a zakladajac, ze ktos niezorientowany w zawilosciach nomenklatury (ogloszenie - forum - ogloszenie - forum - jaka to roznica?) i splodzi posta proszacego o pomoc w znalezieniu pracy, to wybacz, ale moja 8-letnia bratanica wykazalaby sie wieksza inwencja, o  ilorazie IQ nie wspomne, i poszukujac rozpaczliwie "wysuplujac ostatni grosz" przydaloby sie zamiescic wiecej informacji o sobie. jesli ktos jest - lagodnie mowiac - niepowazny i ma trudnosci z wystukaniem kilkudziesieciu znakow na klawiaturze, to nie moj problem, tylko jego. a tak IMAO kolo puscil trolla :P

alison55
66
#1101.03.2006, 20:17

Witam! Netshadow dzięki za link do Job Centre Plus. Sprawdziłam - pracy multum. Brać - wybierać.

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis