tomi4 "witam szukam jakiejs pracy"
Centralna Rozdzielnia Zatrudnienia Pod Wezwaniem Jej Krolewskiej Mosci i Zjawisk Pokrewnych po wnikliwym rozpatrzeniu obszernej i wyczerpujacej aplikacji postanowila przydzielic wyzej wymienionemu prace - szczegoly www.jobcentreplus.gov.uk
gargamel666 to forum - co slusznie zostalo przez iproto zauwazone - to nie agencja posrednictwa. ogloszenia o pracy sa w innym dziale. jesli ktos nie widzi roznicy, to raczej okulista mu nie pomoze, trzeba by innego fachowca.
a zakladajac, ze ktos niezorientowany w zawilosciach nomenklatury (ogloszenie - forum - ogloszenie - forum - jaka to roznica?) i splodzi posta proszacego o pomoc w znalezieniu pracy, to wybacz, ale moja 8-letnia bratanica wykazalaby sie wieksza inwencja, o ilorazie IQ nie wspomne, i poszukujac rozpaczliwie "wysuplujac ostatni grosz" przydaloby sie zamiescic wiecej informacji o sobie. jesli ktos jest - lagodnie mowiac - niepowazny i ma trudnosci z wystukaniem kilkudziesieciu znakow na klawiaturze, to nie moj problem, tylko jego. a tak IMAO kolo puscil trolla :P
witam szukam jakiejś pracy