Do góry

Szkotki

Temat zamknięty
Zygas
139
Zygas 139
24.01.2006, 14:49

Jakie one są?

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#9107.02.2006, 17:15

i nie dodawaj sobie lat, masz przeciez 28

Lola_26
2 867
Lola_26 2 867
#9207.02.2006, 17:15

Po prostu dzicy... Nie podam definicji, bo facet jest dziki albo nie.
Ale to juz odbiega od tematu.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#9307.02.2006, 17:18

no podaj nie bądź taka :D

Lola_26
2 867
Lola_26 2 867
#9407.02.2006, 17:18

Ost. oglądałam film, nowa produkcja, tylko nie pamiętam tytułu. Grają tam: Jude Law, Julia Roberts, Natalie Portman i ten gośc co gra w "Troi" z Bradem Pittem. W tym filmie są dwie pary i kazdy kazdego oszukuje. Jedna osoba, która pozostaje oki na końcu stwierdza, ze po prostu nie opłaca sie uczciwości tez wywija numerek. Polecam panom. Filma traktuje o nowoczesnych związkach.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#9507.02.2006, 17:19

no dobra, ale jaki tytuł?

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#9607.02.2006, 17:20

Closer?

Lola_26
2 867
Lola_26 2 867
#9707.02.2006, 17:21

Kazda dziewczynka zwraca uwagę na co innego u chłopczyka. Ale jest wspólny mianownik, panowie... a jest to pupka. Kazda dziewczynka patrzy na pupkę... ;-)

Lola_26
2 867
Lola_26 2 867
#9807.02.2006, 17:21

Iproto, dokładnie. Widziałes to?

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#9907.02.2006, 17:33

tak jest, potwierdzam jesli idzie o pupke :D co do filmu to nie widzialem i sie chcialem zapytac czemu jest niby taki fajny

Lola_26
2 867
Lola_26 2 867
#10007.02.2006, 17:36

Wiesz co ten film podchodzi moze bardziej pod kategorię babską, ale chyba nie tylko, bo tutaj na jednej stronce wypowiadał się gość, ze mu sie ten film podobał. Więc moze nie tak do końca babski. Film po prostu pokazuje relacje damsko-męskie, na czym się to wszystko opiera. Mnie się podobał, bo trafnie to wszystko zostało ujęte.

Lola_26
2 867
Lola_26 2 867
#10107.02.2006, 17:36

Wiesz co ten film podchodzi moze bardziej pod kategorię babską, ale chyba nie tylko, bo tutaj na jednej stronce wypowiadał się gość, ze mu sie ten film podobał. Więc moze nie tak do końca babski. Film po prostu pokazuje relacje damsko-męskie, na czym się to wszystko opiera. Mnie się podobał, bo trafnie to wszystko zostało ujęte.

Lola_26
2 867
Lola_26 2 867
#10207.02.2006, 17:37

Sorry, proszę o wyksowanie jednego...

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#10307.02.2006, 17:51

bez nerwowo, zdublowany post nie jest zly, ale dzieki za informacje, jak mnie najdzie smetny nastroj to ogladne smetny film ;)

Monika
190
Monika 190
#10408.02.2006, 11:55

Lola_26...podoba mi sie twoj punkt widzenia...a co do tego jakich kobiety lubia facetow,wydaje mi sie,ze to zalezy,ale ja tak jak Lola_26,nie lalusiow,czy mieczakow...mezczyzna powinien byc silny w srodku..a co do tyleczkow,czasem zwracamy na to uwage :P

Lola_26
2 867
Lola_26 2 867
#10508.02.2006, 12:04

Ja jeszcze dodam, Meisha, ze czasami pewien typ faceta nazywa się zniewieściałym, coś takiego jak Jude Law /powołując się na znane osoby/. Ale ja np. lubię zadbanych facetów: z wypielęgnowanymi paznokciami, czystymi butami... Co nie znaczy, ze lubię lalusiów. Tak nawiasem to Jude law mi sie nie podoba jako facet.  Apropo dzikiego faceta, to lubię jak facet jest nieokrzesany, nie da się sterować i jest indywidualistą, wie czego chce... Od razu widać to w wyglądzie, bo ubiera się nieszablonowo;-)

Michal
555
Michal 555
#10608.02.2006, 12:04

PIORNIK TY TO NAPRAWDE MASZ SMAK HAHAHA....TRADYCJONALISTO W CIEPLYCH KAPCIACH...BEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Profil nieaktywny
piornik
#10708.02.2006, 12:10

Widze,ze masz zaskok jak swinia podskok

demon22
2 179
demon22 2 179
#10808.02.2006, 12:15

piornik olej cwoka!! Lola_26 to jakas 'nieszablonowa' dziewczynka,co myslisz??

Profil nieaktywny
piornik
#10908.02.2006, 12:23

Tak,jedyna w swoim rodzaju:) przesympatyczna

Profil nieaktywny
MonikaS.
#11008.02.2006, 12:24

Lola chodzi ci chyba o film "Bliżej"...

Profil nieaktywny
piornik
#11108.02.2006, 12:29

Musze isc do kosmetyczki,bo jak gdzies spotkam Lole,a ona zobaczy,ze moje dlonie sa w takim stanie,to...

zorro_diego
1 272
zorro_diego 1 272
#11208.02.2006, 12:35

Piornik, zaoszczedz sobie wydatku, Lola_26 ma chlopaka, wypsnelo jej sie o tym w jednym z watkow o fryzjerach

Profil nieaktywny
piornik
#11308.02.2006, 12:36

to ide na solarium:)

Monika
190
Monika 190
#11408.02.2006, 13:40

Lola co do meskich dloni masz racje,musza byc zadbane...Mezczyzna musi miec swoje zdanie,musi byc indywidualista i nie daje sie sterowac....Naprawde zwiazek staje si enudny bardzo szybko,jak mezczyzni ulegaja i daja sie sterowac...Dlatego pamietajcie,wiekszosc kobiet lubi indywidualistow,nie dajacych sie sterowac...oczywiscie jakies kompromisy musza byc :)

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#11508.02.2006, 20:44

i tym samym potwierdzacie szablon stary jak świat - baby do garów, chłopy do roboty

Lola_26
2 867
Lola_26 2 867
#11608.02.2006, 20:46

Z czym to się je Iproto co napisałeś, bo jakoś męczę szare komórki i nic nie mogę wymęczyć?

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#11708.02.2006, 20:47

jedni jedzą z chlebem a inni z bułą, jak kto woli

zofija
10
zofija 10
#11808.02.2006, 22:04

hlopaki chyba troche przeginacie zarowno w jedna jak i w druga strone.Nie slyszeliscie hasla ze nie ma brzydkich kobiet??????????????????
.......zawsze znajdzie sie facet ktoremu sie ktoras spodoba czyli to juz wyklucza ze sa brzydkie kobiety:)

Monika
190
Monika 190
#11908.02.2006, 22:39

masz racje zofija...dla jednego pewna kobieta bedzie piekna,a inny powie,ze jest okropna...Iproto...smieszny jestes,ze myslisz ze baby nadaja sie do garow...nie w tych czasach kolego...

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#12009.02.2006, 07:31

oczywiście Meisha nie zauważyłaś, że to nie mój pogląd - myślę, że nie ma brzydkich kobiet, ale są głupie ;)

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis