Ost. oglądałam film, nowa produkcja, tylko nie pamiętam tytułu. Grają tam: Jude Law, Julia Roberts, Natalie Portman i ten gośc co gra w "Troi" z Bradem Pittem. W tym filmie są dwie pary i kazdy kazdego oszukuje. Jedna osoba, która pozostaje oki na końcu stwierdza, ze po prostu nie opłaca sie uczciwości tez wywija numerek. Polecam panom. Filma traktuje o nowoczesnych związkach.
Wiesz co ten film podchodzi moze bardziej pod kategorię babską, ale chyba nie tylko, bo tutaj na jednej stronce wypowiadał się gość, ze mu sie ten film podobał. Więc moze nie tak do końca babski. Film po prostu pokazuje relacje damsko-męskie, na czym się to wszystko opiera. Mnie się podobał, bo trafnie to wszystko zostało ujęte.
Wiesz co ten film podchodzi moze bardziej pod kategorię babską, ale chyba nie tylko, bo tutaj na jednej stronce wypowiadał się gość, ze mu sie ten film podobał. Więc moze nie tak do końca babski. Film po prostu pokazuje relacje damsko-męskie, na czym się to wszystko opiera. Mnie się podobał, bo trafnie to wszystko zostało ujęte.
Ja jeszcze dodam, Meisha, ze czasami pewien typ faceta nazywa się zniewieściałym, coś takiego jak Jude Law /powołując się na znane osoby/. Ale ja np. lubię zadbanych facetów: z wypielęgnowanymi paznokciami, czystymi butami... Co nie znaczy, ze lubię lalusiów. Tak nawiasem to Jude law mi sie nie podoba jako facet. Apropo dzikiego faceta, to lubię jak facet jest nieokrzesany, nie da się sterować i jest indywidualistą, wie czego chce... Od razu widać to w wyglądzie, bo ubiera się nieszablonowo;-)
Lola co do meskich dloni masz racje,musza byc zadbane...Mezczyzna musi miec swoje zdanie,musi byc indywidualista i nie daje sie sterowac....Naprawde zwiazek staje si enudny bardzo szybko,jak mezczyzni ulegaja i daja sie sterowac...Dlatego pamietajcie,wiekszosc kobiet lubi indywidualistow,nie dajacych sie sterowac...oczywiscie jakies kompromisy musza byc :)
Jakie one są?