Do góry

Szukam polskiego dentysty w edim.????

Temat zamknięty
Lukasz34
3
24.02.2007, 17:20

Szukam polskiego dentysty w edim.????Czy ktos moze mi pomoc.


 


 

Profil nieaktywny
lusia
#124.02.2007, 18:10

Polskiego dentysty w edim nie ma.Jezeli masz problem z jezykiem,to napisz,ze szukasz kogos kto moglby ci pomoc w kontakcie z tutejszym lekarzem.Na pewno wielu sie znajdzie.

krateczka
89
#225.02.2007, 18:15

hej niestety nie ma pol dentysty -ale na pirlig jest dziwczyna polka ktora jest pomocnikiem dentysty- moze ci to cos pomoze

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis