Witam serdecznie, jeżeli są na emito asystentki to proszę o pomoc. Napiszcie czy ciężko jest przejść przez rejestrację w GDC (czy jest ona płatna, nie mogę nic znaleść na ten temat). Ja mam polski dyplom i 5 letnie doświadczenia w tym zawodzie. Chciałabym w przyszłości poszukać pracy w gabinecie jak tylko mój angielski będzie płynny a nie tylko komunikatywny. Jestem w Aberdeen od niedawna, będę wdzięczna za wszelkie sugestie, rady informacje czy w ogóle wam się podoba współpraca z lekarzami. Z góry dzięuję. [email protected]
Znalazlam info I koszty w piec minut. Jesli nie mozesz znalezc podstawowych informacji jak bedziesz Sobie radzic w gabinecie gdzie dentysta prosi o podanie A, B I C.
Katienova, masz rację chodziło mi kontretnie jaki ewentualny jest koszt w przypadku asystentek, znalazłam różne sumy i było to skierowane do lekarzy, a być może różni się to w naszym przypadku i jest tutaj jakaś życzliwa dziwczyna która napisze mi na swoim przykładzie.
Witam serdecznie, jeżeli są na emito asystentki to proszę o pomoc. Napiszcie czy ciężko jest przejść przez rejestrację w GDC (czy jest ona płatna, nie mogę nic znaleść na ten temat). Ja mam polski dyplom i 5 letnie doświadczenia w tym zawodzie. Chciałabym w przyszłości poszukać pracy w gabinecie jak tylko mój angielski będzie płynny a nie tylko komunikatywny. Jestem w Aberdeen od niedawna, będę wdzięczna za wszelkie sugestie, rady informacje czy w ogóle wam się podoba współpraca z lekarzami. Z góry dzięuję. [email protected]