Do góry

DoBrY fRyZjEr... gdzie...?

Temat zamknięty
cina
70
cina 70
17.02.2013, 21:21

Hej dziewczny czy mozecie sie podzielic ze mna informacja gdzie chodzicie na podciecie, obciecie, malowanie wlosow...?! (co do wscibskich na forum ...chodzi o wlosy na glowie....)! dzieki za info ;)

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#3119.02.2013, 00:18

A tutaj się schowaliście obrońcy internetu. A już naiwnie pomyślałem, że Wam przeszło.

Przepraszam za pisanie nie w temacie w Aberdeen nie byłem ale jeśli koleżanka zadała by sobie odrobinę trudu to w forumowej szukajce prawdopodobnie by znalazła.

kochamorzeszki
27
#3219.02.2013, 00:32

a ty esha pozmywalas?

kochamorzeszki
27
#3319.02.2013, 00:36

o biedna(y) , napisz coś w końcu od siebie, bo w każdym temacie tylko klik - kopiuj- wklejaj, bedactwo, matka chyba cię biła jak byłaś (eś) dzieckiem

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#3419.02.2013, 01:10

Posłuchaj więc, skwoczała durna babo: w prawym górnym rogu ekranu masz wyszukiwarkę- wyobraź sobie, że nie jesteś oryginalna, ten temat przewijała się dziesiątki razy. Właśnie dlatego większość nie odpowiada i zwyczajnie cię olewa.

A teraz możesz umrzeć, przytrzaskując sobie łeb drzwiczkami od pralki.

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#3519.02.2013, 01:12

*przewijał

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#3619.02.2013, 07:14

Tiffany& Co na Bridge Street

kochamorzeszki
27
#3719.02.2013, 13:46

to ty raczej posluchaj durna babo, jest tyle watkow na emito i tematow i zawsze ktos taki durny jak ty sie wpierdala, sa osoby, jak wczesniej pisalam, ktore szukaja czekos tam, jakis informacji i to wszystko, tak trudno zrozumiec

kochamorzeszki
27
#3819.02.2013, 13:48

szukalam wczesniej, ale zawsze znajdzie sie jakis debil lub debilka, ktorzy jak zwykle nie na temat, wylewaja swoje frustracje

kochamorzeszki
27
#3919.02.2013, 13:49

a nie prosciej zalozyc nowy temat i poublizac sobie nawzajem?

Profil nieaktywny
danzig
#4019.02.2013, 13:50

Esha ty babo ty.....:)

kochamorzeszki
27
#4119.02.2013, 13:52

chabrowa , bylam przed wyjazdem do polski i zaplacilam kupe kasy i nie udalo sie, odradzam

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#4219.02.2013, 14:05

@41

widocznie tobie sie nie udalo
ja polecam
jak rowniez Tony&Guy i Angles

cina
70
cina 70
#4319.02.2013, 19:12

E ...eeee....TY...
Esha_
#34 | Dziś - 01:10

"Posłuchaj więc, skwoczała durna babo: w prawym górnym rogu ekranu masz wyszukiwarkę- wyobraź sobie, że nie jesteś oryginalna, ten temat przewijała się dziesiątki razy. Właśnie dlatego większość nie odpowiada i zwyczajnie cię olewa.

A teraz możesz umrzeć, przytrzaskując sobie łeb drzwiczkami od pralki."

WATEK odswiezany ze wzgledu na to ze kobietki zazwyczaj do fryzjera chodza co 3 -4 tygodnie...wiec kazda ma swieza ocene... a jak wiesz kobiecie ciezko dogodzic...wiec spadaj na inny temat albo zaloz sobie swoj i sam z soba sie posprzeczaj... ciekawe czy w mordzie tez bylbys taki cwany oko w oko...cwaniaczki pewni w domu i w ekipie...spidalaj jak ci tam....

cina
70
cina 70
#4419.02.2013, 19:15

"kochamorzeszki "super z ciebie kobitka... ;) dzieki

Profil nieaktywny
danzig
#4519.02.2013, 19:17

na bank by taki cwany w oko w oko w oko oko w oko nie byl , jakby Twoj Marian wstal i go.....

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#4619.02.2013, 19:33

...zajeb*U wąsem?

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#4719.02.2013, 19:37

cina
#43 | Dziś - 19:12

WATEK odswiezany ze wzgledu na to ze kobietki zazwyczaj do fryzjera chodza co 3 -4 tygodnie...wiec kazda ma swieza ocene...
___________________________

Ocenę czego? Tego, ze tępa dziunia zobaczyła fotę na pudełku z farbą i beczy, bo na jej łepetynie nie wyszedł identycznie? Albo wiesza psy na fryzjerze, bo fryzura na jej kwadratowej, służącej za stolik pod piwo czaszce wygląda inaczej niż na głowie laski z żurnala?

kochamorzeszki
27
#4819.02.2013, 21:12

Esha_
#47 | Dziś - 19:37

cina
#43 | Dziś - 19:12

WATEK odswiezany ze wzgledu na to ze kobietki zazwyczaj do fryzjera chodza co 3 -4 tygodnie...wiec kazda ma swieza ocene...
___________________________

Ocenę czego? Tego, ze tępa dziunia zobaczyła fotę na pudełku z farbą i beczy, bo na jej łepetynie nie wyszedł identycznie? Albo wiesza psy na fryzjerze, bo fryzura na jej kwadratowej, służącej za stolik pod piwo czaszce wygląda inaczej niż na głowie laski z żurnala?

zniżam się właśnie do twojego poziomu esha, bo może raczej ty idz sobie zrobić włoski na blond, tipsy i załóż białe kozaczki

gdybyś potrafiła czytać , to wiedziałabyś,że chodziło mi o fryzjera, ktory doradzi kolor , uczesanie, czyli kogoś w rodzaju stylisty a ty znowu pokazujesz jakim jestes dnem, bo która normalna kobieta chciałaby kopiować jakieś gwiazdy i gwiazdeczki z tv

kochamorzeszki
27
#4919.02.2013, 21:15

dzieki chabrowa, gdzie to jest? mają swoją stronkę, można tam przeczytać opinie klientow?

kochamorzeszki
27
#5019.02.2013, 21:35

i tak jak wcześniej pisała cina ( Ty też jesteś super, dzięki ) próbowałam w wyszukiwarce ale niestety , jeżeli ktoś założy wątek, to musiałabym przeczytać kilka stron takich wymiocin jak elastycznego, eshy i im podobnych, a ja po prostu nie mam na to czasu i ochoty, żeby czytać te bzdury

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#5119.02.2013, 21:44

Wizyty u fryzjera stanowią sens twojego życia?

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#5219.02.2013, 21:45

A jednak czytasz, no popaCZ.

kochamorzeszki
27
#5319.02.2013, 21:56

Esha_
#51 | Dziś - 21:44

Wizyty u fryzjera stanowią sens twojego życia?

oczywiście, podobnie jak u ciebie pisanie na emito

elastycznyjozef
21 092 15
elastycznyjozef 21 092 15
#5419.02.2013, 21:59

Cina, ruchamorzeszki, obie jesteście superaśne i koffane.
A teraz umrzyjcie w konwulsjach.

Esza, dzisiaj ja mam popcorn.

kochamorzeszki
27
#5519.02.2013, 22:07

chciałam wam coś napisać, ale pomyślam sobie, że nie powinnam się zniżać do waszego poziomu, także również wam życzę - niech wam ziemia lekką bedzie
dobranoc

elastycznyjozef
21 092 15
elastycznyjozef 21 092 15
#5619.02.2013, 22:15

(...) ale pomyślam sobie (...)
Ot, żartownisia.

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#5719.02.2013, 22:16

kochamorzeszki
#53 | Dziś - 21:56
Esha_
#51 | Dziś - 21:44

Wizyty u fryzjera stanowią sens twojego życia?

oczywiście, podobnie jak u ciebie pisanie na emito
__________________________________________

Jestem w domu od 6:30 pm, no popaCZ.

Przecież odpowiadasz na każdy mój wpis w tym temacie. Pocieszne z ciebie stworzenie.

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#5819.02.2013, 22:22

elastycznyjozef
#54 | Dziś - 21:59
Esza, dzisiaj ja mam popcorn.
_______________________________

Dzisiaj raczej nic z tego, cały dzień zrywałem azbest, oczy przyniosłem w kieszeni. :/ Teraz natomiast muszę trzymać kredens, bo znika mi żarcie z szafki. Za cholerę nie wiem który... mam piętnastu podejrzanych. :/

kochamorzeszki
#55 | Dziś - 22:07
chciałam wam coś napisać, ale pomyślam sobie, że nie powinnam się zniżać do waszego poziomu, także również wam życzę - niech wam ziemia lekką bedzie
dobranoc
_________________________________

...poza tym kino nam zamknęli. :/

kochamorzeszki
27
#5919.02.2013, 22:37

esha , jesteś facetem? A ja myślałam sądząc po wcześniejszych wpisach, że kobietą. O biedactwo , tutaj lepiej, uwierz, przejdziesz operację i wszystko będzie dobrze, trzymam za ciebie kciuki, od kiedy czujesz się kobietą? Tutaj w szkocji nie ma korwina, wiec nikt cie nie nazwie grodzkie

kochamorzeszki
27
#6019.02.2013, 22:42

pomyślałam, sorki elastyczny, kocham polską mowę i raczej nie popełniam błędów
wybaczysz?

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis