Posłuchaj więc, skwoczała durna babo: w prawym górnym rogu ekranu masz wyszukiwarkę- wyobraź sobie, że nie jesteś oryginalna, ten temat przewijała się dziesiątki razy. Właśnie dlatego większość nie odpowiada i zwyczajnie cię olewa.
A teraz możesz umrzeć, przytrzaskując sobie łeb drzwiczkami od pralki.
E ...eeee....TY...
Esha_
#34 | Dziś - 01:10
"Posłuchaj więc, skwoczała durna babo: w prawym górnym rogu ekranu masz wyszukiwarkę- wyobraź sobie, że nie jesteś oryginalna, ten temat przewijała się dziesiątki razy. Właśnie dlatego większość nie odpowiada i zwyczajnie cię olewa.
A teraz możesz umrzeć, przytrzaskując sobie łeb drzwiczkami od pralki."
WATEK odswiezany ze wzgledu na to ze kobietki zazwyczaj do fryzjera chodza co 3 -4 tygodnie...wiec kazda ma swieza ocene... a jak wiesz kobiecie ciezko dogodzic...wiec spadaj na inny temat albo zaloz sobie swoj i sam z soba sie posprzeczaj... ciekawe czy w mordzie tez bylbys taki cwany oko w oko...cwaniaczki pewni w domu i w ekipie...spidalaj jak ci tam....
cina
#43 | Dziś - 19:12
WATEK odswiezany ze wzgledu na to ze kobietki zazwyczaj do fryzjera chodza co 3 -4 tygodnie...wiec kazda ma swieza ocene...
___________________________
Ocenę czego? Tego, ze tępa dziunia zobaczyła fotę na pudełku z farbą i beczy, bo na jej łepetynie nie wyszedł identycznie? Albo wiesza psy na fryzjerze, bo fryzura na jej kwadratowej, służącej za stolik pod piwo czaszce wygląda inaczej niż na głowie laski z żurnala?
Esha_
#47 | Dziś - 19:37
cina
#43 | Dziś - 19:12
WATEK odswiezany ze wzgledu na to ze kobietki zazwyczaj do fryzjera chodza co 3 -4 tygodnie...wiec kazda ma swieza ocene...
___________________________
Ocenę czego? Tego, ze tępa dziunia zobaczyła fotę na pudełku z farbą i beczy, bo na jej łepetynie nie wyszedł identycznie? Albo wiesza psy na fryzjerze, bo fryzura na jej kwadratowej, służącej za stolik pod piwo czaszce wygląda inaczej niż na głowie laski z żurnala?
zniżam się właśnie do twojego poziomu esha, bo może raczej ty idz sobie zrobić włoski na blond, tipsy i załóż białe kozaczki
gdybyś potrafiła czytać , to wiedziałabyś,że chodziło mi o fryzjera, ktory doradzi kolor , uczesanie, czyli kogoś w rodzaju stylisty a ty znowu pokazujesz jakim jestes dnem, bo która normalna kobieta chciałaby kopiować jakieś gwiazdy i gwiazdeczki z tv
kochamorzeszki
#53 | Dziś - 21:56
Esha_
#51 | Dziś - 21:44
Wizyty u fryzjera stanowią sens twojego życia?
oczywiście, podobnie jak u ciebie pisanie na emito
__________________________________________
Jestem w domu od 6:30 pm, no popaCZ.
Przecież odpowiadasz na każdy mój wpis w tym temacie. Pocieszne z ciebie stworzenie.
elastycznyjozef
#54 | Dziś - 21:59
Esza, dzisiaj ja mam popcorn.
_______________________________
Dzisiaj raczej nic z tego, cały dzień zrywałem azbest, oczy przyniosłem w kieszeni. :/ Teraz natomiast muszę trzymać kredens, bo znika mi żarcie z szafki. Za cholerę nie wiem który... mam piętnastu podejrzanych. :/
kochamorzeszki
#55 | Dziś - 22:07
chciałam wam coś napisać, ale pomyślam sobie, że nie powinnam się zniżać do waszego poziomu, także również wam życzę - niech wam ziemia lekką bedzie
dobranoc
_________________________________
...poza tym kino nam zamknęli. :/
Hej dziewczny czy mozecie sie podzielic ze mna informacja gdzie chodzicie na podciecie, obciecie, malowanie wlosow...?! (co do wscibskich na forum ...chodzi o wlosy na glowie....)! dzieki za info ;)