Siema, wiem że w Aberdeen jest nas dużo :) i wiem że dużo ludzi interesuje się fotografią, więc może jest ktoś chętny żeby gdzieś się spotkać pogadać, wymienić się doświadczeniem, może zorganizować jakieś warsztaty czy chociaż wybrać się i postrzelać jakieś fotki. Zależy mi żeby zorganizować się w jakąś grupę i podziałać na terenie Aberdeen, doszkolić swoje umiejętności bądź nauczyć kogoś mniej doświadczonego.
Amazing! http://clashofclanshelper.com/ - I got free Clash of Clans gems here! Get yous too in less than two minutes!! THE ONLY WORKING FREE GEMS GIVEAWAY!!(FWLA1EMc5B)
W kiblu na kolanie rysowałem...
Doceniłbyś... Poza tym- o życzenia chodziło a nie o rysunki. Teraz robię metalowe rysunki. No może nie rysunki a raczej rzeźbunki.
Wszyscy jeszcze maja rozdziawione szczeki ,po ubieglotygodniowych ' Wiezach swiatla' widocznych chyba w calym Aberdeen, i nie sa w stanie nic napisac i pokazac ?
Wszyscy jeszcze maja rozdziawione szczeki ,po ubieglotygodniowych ' Wiezach swiatla' widocznych chyba w calym Aberdeen, i nie sa w stanie nic napisac i pokazac ?
Kacik może i żyje. Ale kącik jak widać już po stypie... Zastygł i sztywny... Zaglądam czasem znicz zapalić.
Ryszardzie- nie wiem o czym piszesz. O wieżach czy więzach? Nie widziałem ani jednego ani drugiego...
Siema, wiem że w Aberdeen jest nas dużo :) i wiem że dużo ludzi interesuje się fotografią, więc może jest ktoś chętny żeby gdzieś się spotkać pogadać, wymienić się doświadczeniem, może zorganizować jakieś warsztaty czy chociaż wybrać się i postrzelać jakieś fotki. Zależy mi żeby zorganizować się w jakąś grupę i podziałać na terenie Aberdeen, doszkolić swoje umiejętności bądź nauczyć kogoś mniej doświadczonego.
Pozdro
Żysy