Do góry

Nauki przedmałżeńskie

Temat zamknięty
Dominiskaa_
30
29.02.2012, 15:23

Witam, czy ktoś uczęszczał na nauki przedmałżeńskie w Ab i chętnie może podzielić się infomacją co, gdzie, i jak ;) ? Pozdrawiam ;)

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#3112.03.2012, 14:03

Myślę, że idiotyzmem zadawać jest pytania o tak istotne - z punktu widzenia katolika- sprawy, na forum, zamiast dowiadywać się u źródła... swojego pasterza, którego darzy się przecież bezgranicznym zaufaniem, traktując jak wyrocznie w sprawach etycznych, moralnych... Czyżbym jednak się mylił? Czy może rzeczywiście chodzi o lans dla rodziny?

Profil nieaktywny
kier
#3212.03.2012, 14:09

Cz kosciol zrobil C i cos zlego?Czy jestes ofiara dotknieta bezosrednio przez ta instytucje?Nie jestem zwolennikiem koscioal ale czytajac Cie dochodze do wniosku ze tak lzyc moze tylko ktos poszkodowany albo intelektualnie ulomny.Bo nikt normalni nie powtarza tego samego w kazdym watku zwiazanym z kosciolem i wiara.Otworz sie,wylej z siebie ten palacy zal.

groundhog
1 074
groundhog 1 074
#3312.03.2012, 14:09

czyli...kryptoreklama ksiedza z aberdeen

groundhog
1 074
groundhog 1 074
#3412.03.2012, 14:16

kier
#32
...............
powiedz dlaczego nie jestes zwolennikiem kosciola a bedziesz znal odpowiedz

Profil nieaktywny
kier
#3512.03.2012, 14:27

Mam ku temu powody i nie mam zamiaru sie nimi dzielic.Co nie swiadczy ze w pelni nie zgadzam sie z tym co glosi kosciol.To tyle.Czy ty tez nie zrozumiales pytania zawartego w temacie?

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#3612.03.2012, 14:33

A co takiego wartościowego głosi kościół kier, czego inne organizacje już wcześniej nie głosiły lub obecne nie głoszą i to bez hipokryzji ?
Chyba chodzi Ci o nawoływanie do prześladowania gejów, bo tym się faktycznie wyróżnia, no i kryciem pedofilii przed wymiarem sprawiedliwości ? :))), a reszta ta o dobroci i inne bajery już dawno była, bo to typowe ludzkie cechy powodowane społecznym (stadnym) trybem życia zwierzęcia zwanego człowiekiem, ot taki ewolucyjny wynalazek zwiększający szansę przetrwania gatunku :))

groundhog
1 074
groundhog 1 074
#3712.03.2012, 14:45

kier
#35
.............
zrozumialem,widocznie esha ma tez powody o ktorych nie chce mowic
moze byl molestowany przez ksiedza

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#3812.03.2012, 14:48

kier
#32 | Dziś - 14:09
Cz kosciol zrobil C i cos zlego?Czy jestes ofiara dotknieta bezosrednio przez ta instytucje?
___________________________________________
TAK.

vincent.vega
1 820 3
vincent.vega 1 820 3
#3912.03.2012, 15:09

Nauki przedmalzenskie to TOTALNY ARCHAIZM jest. Az dziw, ze jeszcze istnieja.

Profil nieaktywny
ItakFigurowicz
#4012.03.2012, 15:13

musi kierowi się popie...ła wiara w Boga z kościołem. Nie pierwszy i nie ostatni...niestety.

Dolys
9 478
Dolys 9 478
#4112.03.2012, 15:16

Idzcie stád. I tak nie macie niczego sensowengo do powiedzienia :P

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#4212.03.2012, 15:17

Dolys:
Marsz do biblioteki.
:P

Profil nieaktywny
ItakFigurowicz
#4312.03.2012, 15:17

a kysz

Dolys
9 478
Dolys 9 478
#4412.03.2012, 15:18

Innymi slowy, nikt was nie prosil o kolejne gorzkie zale dotyczace kosciola. Po wtore nie powinno was interesowac, z jakich powodów ktos chce pojac sie chodzenia na owe kursy. Kazdy jest wolym czlowiekiem..

Profil nieaktywny
ItakFigurowicz
#4512.03.2012, 15:19
Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#4612.03.2012, 15:20

Oczywiscie. Nie kwestionuje czyjegos... "udawanego" swiatopogladu.. niech sobie wierzy nawet w ogrodowe krasnale. Dlatego tez podtrzymuje to, co napisalem w #31- bo MAM PRAWO to napisac.
A teraz do ksiazek, bo elastycznego zawolam i znowu bedzie buba :P

Profil nieaktywny
ItakFigurowicz
#4712.03.2012, 15:21

A elastyczny "pojedzie" bez wazeliny...oj boleśnie będzie.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#4812.03.2012, 15:22

Ja mam coś sensownego do powiedzenia, a właściwie mam sensowne pytanie do wierzących.
Jak osoba, która nie ma żadnego doświadczenia w życiu w związku, może o takim życiu nauczać ?
Ja nigdy nie pilotowałem samolotu, ale niestety musicie przejsć u mnie kurs pilotażu, jeżeli chcecie być "dobrymi" pilotami (kamikaze) :))

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#4912.03.2012, 15:23

poprzednie at 41
... i oczekuję sensownej odpowiedzi, a nie trascedentalnej :))

Profil nieaktywny
ItakFigurowicz
#5012.03.2012, 15:25

Co ty pająku wiesz? Teoria uber alles! Dupczyć może każdy z fiutem dowolnego rozmiaru. Niewielu wie z czym to się może wiązać!

Profil nieaktywny
ItakFigurowicz
#5112.03.2012, 15:25

Obal tę tezę.

tableta
1 551
tableta 1 551
#5212.03.2012, 15:26

@#3 radnor & @#31 esha: 100% poparcia, nic dodać, nic ująć.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#5312.03.2012, 15:27

No ja pytam, bo lubię się uczyć, a szczególnie łasy jestem bo "bożą wiedzę" i jej "logikę" :))

BD.K
20 493 1
BD.K 20 493 1
#5412.03.2012, 15:27

a ja polecam fffszystkim te nieuki
sam zem nie uczestniczyl i teraz mi stuknie cwierczwiecze...

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#5512.03.2012, 15:28

spider72
#48 | Dziś - 15:22
Ja mam coś sensownego do powiedzenia, a właściwie mam sensowne pytanie do wierzących.
Jak osoba, która nie ma żadnego doświadczenia w życiu w związku, może o takim życiu nauczać ?
Ja nigdy nie pilotowałem samolotu, ale niestety musicie przejsć u mnie kurs pilotażu, jeżeli chcecie być "dobrymi" pilotami (kamikaze) :))
_________________________________________________
No i sprawa nowojorskich wież wyjaśniona. Bidny Bin Laden, zginął niewinnie- spider mu świnię podłożył. ;)

Dolys
9 478
Dolys 9 478
#5612.03.2012, 15:30

#47

No, ciekawe, jak zareagowalyby wasze córki na taki tekst..

#46

Buba ? Nie wiem, o czym prawisz. Co do twoje wolnosci slowa, to owszem. Nie zabraniam ci wyrazac swoich zlotych mysli, ale jest jeszcze cos takiego, jak kultura osobista. Inaczej: wiem, kiedy wypada cos powiedziec, a kiedy troche pomilczec.

Udanego dnia.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#5712.03.2012, 15:31

a ja ?

tableta
1 551
tableta 1 551
#5812.03.2012, 15:31

Mwahaha... nigdy nie sądziłem za to, że się ze spiderem zgodzę, a jednak. 110% zgody. Też mnie to zawsze zastanawiało, dlaczego ksiądz katolicki poucza ludzi jak żyć w związku i w rodzinie.

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#5912.03.2012, 15:32

#54, BD.K:
Boś zdradzał, zabijał, kobity nie szanował, żony bliźnich pożądał, kalendarzyka nie stosował oddając się rui dobrom doczesnym- a wszystko to z powodu absencji na "naukach"... Umrzesz przeto szczęśliwy, a KK takich nie lubi... bo jak trwoga to do... kościoła.

Profil nieaktywny
ItakFigurowicz
#6012.03.2012, 15:32

a ty jezdeś gupi.

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis