Do góry

oszukani przez Klaudie z Inglota!

Temat zamknięty
glamour222
5
21.12.2013, 00:02

Witam poszukuje Wszystkich isob z Aberdeen ktore mialy stycznosc z Inglotem tzn z Klaudia i zostali przez nia w jakikolwiek sposob oszukani!

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#3130.12.2013, 21:29

Domyślam się, ze ta cała drogeria to biznes franczyzowy? Dlaczego nie sygnalizujesz problemu w centrali? Za takie akcje można stracić franczyzę, jeżeli firma uzna, że naraża to na szwank jej wizerunek.

agaartur
3
#3213.01.2014, 13:56

Ja sie chętnie wypowiem na ten temat

kelly1984
3
#3326.02.2014, 16:11

Eh, no ja miałam z tą "panią" styczność. Historia, jak to ją oszukał ex mąż i zabrł jej milion dolarów od razu wzbudziłą moje podejrzenia, ale zaryzykowałam i poszłam na drugie spotkanie, zaproponowała coś ok 5f za godzinę bez umowy... Hmm, nie oszukała, ale to dlatego, że się oszukać nie dałam.

kelly1984
3
#3426.02.2014, 16:11

Eh, no ja miałam z tą "panią" styczność. Historia, jak to ją oszukał ex mąż i zabrł jej milion dolarów od razu wzbudziłą moje podejrzenia, ale zaryzykowałam i poszłam na drugie spotkanie, zaproponowała coś ok 5f za godzinę bez umowy... Hmm, nie oszukała, ale to dlatego, że się oszukać nie dałam.

Pulkownik
Aberdeen
7 807 62
Pulkownik Aberdeen 7 807 62
#3526.02.2014, 17:37

az piatak na godzine?
wow!
gdzie sie mozna zapisac?

dorann74
14 008 343
dorann74 14 008 343
#3626.02.2014, 17:40

Pulkownik jak ci zdrowie psychiczne mile, to odpusc sobie te kariere:):)

Pulkownik
Aberdeen
7 807 62
Pulkownik Aberdeen 7 807 62
#3726.02.2014, 17:49

hehe

ja ze zdrowiem psychicznym od dawna na bakier

jak cie ja postrasze, to za klaudia z inglota zatesknisz :)

Uncle
5 331
Uncle 5 331
#3826.02.2014, 18:01

Z tego, co wiem, to Inglot to firma kosmetyczna. Ile kasy, przepraszam, mozna wtopic na kosmetykach??? A jesli duzo, to trzeba sie zastanowic nad porzadnym testem na zawartosc whiskasu w mozgu .

Profil nieaktywny
wozZgnojem
#3926.02.2014, 18:12

#38 ta Klaudia to chyba z INdIOTA;)

dorann74
14 008 343
dorann74 14 008 343
#4026.02.2014, 18:21

Uncle
#38 | Dziś - 18:01
nie chodzi o kostmetyki tylko o prace i wyplate zapewne, nie zauwazyles wpisow? ;)
Zanim zaczniemy wyzywac innych od idiotow warto czasem zerknac w lusterko.

dorann74
14 008 343
dorann74 14 008 343
#4126.02.2014, 18:24

ja tam do niej nic nie mam, ze mna jest rozliczona co do funta Pulkownik:)

Pulkownik
Aberdeen
7 807 62
Pulkownik Aberdeen 7 807 62
#4226.02.2014, 18:27

jak ostatnio robilem tam trwala to mi nie wydali 40 pensow
wiec tez sie przylaczam do grona oszukanych

a swoja droga, to fajnie byc trolem :)

dorann74
14 008 343
dorann74 14 008 343
#4326.02.2014, 18:35

Pulkownik a rzesy juz dokleiles? Bo ja sie zastanawiam, chyba za naturalna jestem (bo tylko sie gole i maluje czasem):):) Moze sobie cos warto dokleic jak mi 40stka strzeli tu i tam? :):)

Uncle
5 331
Uncle 5 331
#4426.02.2014, 18:37

dorann - zazwyczaj nie czytam wpisow bo w 99 procentach przypadkow i tak sa nie na temat, :)

Pulkownik
Aberdeen
7 807 62
Pulkownik Aberdeen 7 807 62
#4526.02.2014, 18:39

:)

hehe

rzesy doklejam tylko jak ide na gej party :)

:)

dorann74
14 008 343
dorann74 14 008 343
#4626.02.2014, 18:40

to tak ja klate gole tylko jak ide na taniec brzucha, taka trauma:P:)

Pulkownik
Aberdeen
7 807 62
Pulkownik Aberdeen 7 807 62
#4726.02.2014, 18:41

a tak w ogole to ja jestem klaudia z inglota i se wypraszam!

Profil nieaktywny
wozZgnojem
#4826.02.2014, 19:03

#47no to tera piwiedz Klaudia ci hestes w stanie zrobic za pinć dyszek?;)

nataliam
3
#4902.03.2014, 23:42

zatkalo mnie jak znalazlam ta rozmowe. Tak ja pracowalam w Inglocie dla Klaudii tez chciala mnie oszukac ale jej nie wyszlo. Mam za duzo informacji na jej temat ;)

zartowalem
24 300 48
zartowalem 24 300 48
#5003.03.2014, 02:45

Ladna jest? :)

  • Strona
  • 1
  • z
  • 2

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis