Eh, no ja miałam z tą "panią" styczność. Historia, jak to ją oszukał ex mąż i zabrł jej milion dolarów od razu wzbudziłą moje podejrzenia, ale zaryzykowałam i poszłam na drugie spotkanie, zaproponowała coś ok 5f za godzinę bez umowy... Hmm, nie oszukała, ale to dlatego, że się oszukać nie dałam.
Witam poszukuje Wszystkich isob z Aberdeen ktore mialy stycznosc z Inglotem tzn z Klaudia i zostali przez nia w jakikolwiek sposob oszukani!