Każdy jest inny, na swój sposób piękny.
___
Dlaczego ty tak pieprzysz bez sensu?
Już raz podałam ci wątek, do którego pasujesz.
Jak nie załapałeś, to podaję jeszcze raz
inference
#21 | Dziś - 23:09
Każdy jest inny, na swój sposób piękny.
___
Dlaczego ty tak pieprzysz bez sensu?
Już raz podałam ci wątek, do którego pasujesz.
Jak nie załapałeś, to podaję jeszcze raz
http://www.emito.net/spolecznosc/mi...
--------
Nie roztrząsaj niewiasto problemu, tylko spróbuj go rozwiązać.
astroman
#24 | Dziś - 00:04
at 21
Pustosłowie i banalność stwierdzeń tego gościa są naprawdę szokujące, może aspiruje do bycia emitowym Coelho ;)
-------------
Podsuwaj ludziom dobre pomysły i rozwiązania ich problemów, a będą uważali Ciebie za życzliwego, wielkodusznego i sprzyjającego im człowieka.
Witam poszukuje Wszystkich isob z Aberdeen ktore mialy stycznosc z Inglotem tzn z Klaudia i zostali przez nia w jakikolwiek sposob oszukani!