Do góry

Polski Warsztat

Temat zamknięty
dorotaszlosek
9
23.07.2010, 20:25

nowo otwarty warsztat na Bridge of Don

D&D AUTO SERVICE LTD
Unit 17 Murcar COmmercial Park ,Denmore Road, Aberdeen AB23 8JW
07936703681

radzio28
68
#124.07.2010, 00:28

nastepni panowie sympatyczni?

dorotaszlosek
9
#224.07.2010, 09:41

sprawdz i sie przekonaj!!

KRUSZYNKA
606
KRUSZYNKA 606
#324.07.2010, 10:12

Jak zwykle pseldo mechanicy!!!
takich tu pelno u Szkota zaplacisz 150f za naprawe
a u Polaka 2 razy tyle smutne ale prawdziwe i czesto sie zdarza ze wcale nie jest to naprawione co powinno byc przeszlam to ale sprawdzic mozna czemu nie?
lecz ja osobiscie wole Szkockie warsztaty i uprzejmych nie sfochowanych mechanikow

jannowak
1 099
jannowak 1 099
#424.07.2010, 11:15

Magda masz wstręt do rodaków?
Czy zazdrościsz że ktoś sobie radzi?
Jak nie znasz to nie wystawiaj nikomu takiej opini.

KRUSZYNKA
606
KRUSZYNKA 606
#524.07.2010, 13:09

Nie zazdroszcze ze ktos sobie radzi ale prawda jest taka ze nasi rodacy nic nie potrafia,a napewno nie sa zadnymi specami a tym bardziej mechanikami jan nowak mysl sobie co tam chcesz

Profil nieaktywny
ajfonek
#624.07.2010, 13:24

Magda M ma racje w wiekszości nasi polscy mechanice to naciagacze i tyle w temacie. Przekonałem się na własnej skórze że Szkoci(nie wszyscy) zrobią taniej, szybciej.

KRUSZYNKA
606
KRUSZYNKA 606
#724.07.2010, 13:29

No wlasnie tak jest Greg3053
pozdrawiam

Profil nieaktywny
randa997
#824.07.2010, 13:39

..z rodakami to jest tak ,zaprowadzasz auto mowisz co ma zrobic ,uzgadniasz cene ,przy odbiorze rozczarowanie ,gdyz czarownik ,zrobil co nie mial zrobic i cena wzrosla dosc sporo ,mam znajomych ktorych w ten sposob mechanik czaruje ze trzeba bylo to wymienic bo by nie chodzil samochod oczywiscie (jezdzil )i w ten s[posob naciagaja ,najdziwniejsze jest to ze starej czesci nie oddadza ,choc mogli by dac ,wiec jak mozna wierzyc ze to naprawil ,CZAROWNICY I TYLE ,JAK NAJDALEJ OD NICH ....

KRUSZYNKA
606
KRUSZYNKA 606
#924.07.2010, 13:44

No i wlasnie nie ujelam tego w swojej odpowiedzi naprawiaja ale starej czesci nie oddaja nawet nie pokazuja co wymienili, a Szkoci zawsze pokazuja i tlumacza czemu dana czesc zostala wymieniona

fredflinston
250
#1024.07.2010, 13:56

Ku....wa co ludzie z was,przeciez nie musicie skorzystac z uslug tego warsztatu,i wszytko w tym temacie.
A tak na marginesie to znam tego goscia,jest solidny,konkretny i fachowy,a do tego ,uwaga zaskocze wszystkich,
on sie nie fochuje i ma nawet usmiech na twarzy i zapewniam was to nie jest tick nerwowy twarzy.
Czy lubicie i cenicie wszystkie sklepy na Union Street oraz ich obsluge?Jezeli co nie pasuje,idziecie do innego sklepu,i final.

Profil nieaktywny
randa997
#1124.07.2010, 14:03

...fred flinston ,tu nnie chodzi czy korzystac czy nie ,po prostu opisane jest co potrafia rodacy zrobic ,czyli jak przekrecic drugiego rodaka ,wiesz dlaczego ludzie jada do rodaka ? ,gdyz nie mowia po angielsku a ze swoim dogada sie .......

jmariusz3
19 014
jmariusz3 19 014
#1224.07.2010, 14:05

juz zapraszalem cie kiedys do tego "czarownika" abys mu w oczy powiedzial co i jak, jakos nie miales odwagi.

Profil nieaktywny
randa997
#1324.07.2010, 14:10

jmariusz dzieki ale ja nie mam o czym z nim rozmawiac ,dla mnie jest i bedzie czarownikiem ....

fredflinston
250
#1424.07.2010, 14:12

no coz,nie zawsze jest to wybor ze wzgledu na jezyk.
ja mam odwrotne doswiadczenia w szkockich warsztatach,wiec....
Facet dal znac,oglosil,ze otworzyl warsztat, i to wszystko.
Czy wszyscy sa tacy sami?Chyba nie.
Czy opinia,jak krazyla kiedys,ze polak to pijak i zlodziej dotyczyla wszystkich?Chyba nie.
Kiedys strzelio mi cos ze skrzynia biegow,stalem jak glupi pod asda,facet poswiecil swoj czas,podjechal do mnie,
obejrzal,powiedzial co moze byc przyczyna,nastepnego dnia samochod mialem naprawiony i tak stal sie czlowiekiem z ktorego uslug korzystam.Mnie przypasowal,innym moze nie.Oczywiscie nie skasowal 50 PLN za swoja usluge,ale nie zdarl ze mnie skory,byla to bardzo rozsadna cena.
To kwestia wyboru uslugodawcy,ale nie przekonasz sie jak nie sprawdzisz.
to wszystko.

jmariusz3
19 014
jmariusz3 19 014
#1524.07.2010, 14:13

trzeba miec jaja a nie tylko z za monitora glupoty wypisywac. nara klamczuchu

Profil nieaktywny
ajfonek
#1624.07.2010, 14:15

Gdyby nasi konbinatorzy tak nie oszukiwali to teraz nie jeden mechanik miałby szanse na zarobek a tak lipa.

Mój angileski jest na poziomie dobrym ale jak miałem problem z autkiem zadzwoniłem do "znajomego" mechanika, który jest polakiem i zapytałem ile za wymiane takiej cześci, odp. była 90 funa i samochód zostawić na dzień może dwa bo to grubsza sprawa.

Google poszło w ruch i dowiedziałem się ile to powinno kosztować wiec chwyciłem za słuchawkę zadzwoniłem do szkockiego mechanika na pytanie ile powiedzial 30 funtów MNIEJ!!! a CZAS OCZEKIWANIA NA SAMOCHOD 1 GODZINA!!!!.

Pojechale, wymieniał przy mnie i teraz to mój ulubiony mechanik.

Finalnie polak wiedzial że czas naprawy krótki wiec trzeba zostawić samochód na dlużej żeby klient myślał że to grubsza wymiana wiec skasować trzeba wiecej.
Na szczęście klient tym razem miał więcej rozumu i tego samego życze wam!!

Profil nieaktywny
randa997
#1724.07.2010, 14:22

...fred flinston ,oczywiscie ze masz po czesci racje ,ale to nie jedna opinia o rodakach tylko wiecej jest takich opini ,fakt jednak jest taki ze nigdy nie placisz ceny jaka uzgodniles zawsze dojdzie i to sporo .wiec jak to nazwac ?dlaczego nie da starej czesci? poczytaj sobie na Emito to nie sadze zebys znalazl dobra opinie o swoich ,ktos napewno sie znajdzie co napisze ze jest zadowolony z Janka bo mu dobrze zrobil ,ilu ludzi na forum tyle moze byc opini ,ciagle sie slyszy od znajomych ze mechanik zdarl z nich gdyz wziol wiecej niz umawial sie ,wiec nie ma co sie dziwic oponiom jakie o nich sa ,co do solidnosci to podobnie ....

jannowak
1 099
jannowak 1 099
#1824.07.2010, 14:22

wy stare plotkary tylko potragicie ludziom dupy obradiać
nie znacie mechaników a wszystko juz o nich wiecie???????????
sami jestescie nic nie warci,umiecie tylko gary myć i sprzątać ale pamiętajcie że nie wszyscy są tacy

jannowak
1 099
jannowak 1 099
#1924.07.2010, 14:23

wścipscy,zazdrośni,wredni ludzie
to że wy nic nie osiągneliście doprowadziło was do takiej zazdrości.

Profil nieaktywny
randa997
#2024.07.2010, 14:24

jmariusz tak sie sklada ze moja corka zna sie z nim i jego dziewczyna i to nawet dobrze ,ale ja jej znajomych nie wybieram ,nie wiem dlaczego twierdzisz ze klamie ?,....

jmariusz3
19 014
jmariusz3 19 014
#2124.07.2010, 14:27

>R< . dalej klamiesz, takie mam zdanie o tobie. cos gdzies slyszales, probujesz jakos te fakty polaczyc, kiedys w innym temacie zlapalem cie na klamstwie i zmyslaniu, tu tez to robisz.

jmariusz3
19 014
jmariusz3 19 014
#2224.07.2010, 14:27

mylisz osoby, adresy, warsztaty. zmyslasz i to tyle.

KRUSZYNKA
606
KRUSZYNKA 606
#2324.07.2010, 14:29

jan nowak moze to twoj biznes ???
,bo tak sie bulwersujesz magiku co?
ludzie pisza swoje doswiadzczenia z Polskimi mechanikami i maja do tego prawo

jannowak
1 099
jannowak 1 099
#2424.07.2010, 14:31

Ja znam osobiście kilku mechaników samochodowych i wszyscy są dobrzy i solidni bo gdyby nie byli to napewno by nie pracowali np. w salonie mercedesa przez kilka lat.
Mają dobre posady i opinie -w salonie mercedesa na torach testerem samochodów też jest Polak..
Więc obrzydłe plotkarki nie obrabiajcie wszystkim polskim mech. dupy

jmariusz3
19 014
jmariusz3 19 014
#2524.07.2010, 14:32

magda jakie masz auto? i gdzie je naprawisz w razie czego ?

jannowak
1 099
jannowak 1 099
#2624.07.2010, 14:33

magda pewno nawet rowera nie ma
potrafi tylko ludziom dupy obrabiać

Profil nieaktywny
randa997
#2724.07.2010, 14:35

jmariusz nie myle sie jesli chodzi o JACKA to pracowal na MUICHREID u ciapatego obecnie ma swoj warsztat w Glasgow dokladnie nie pamietam gdzie ale chyba gdzies kolo Denniston ,kiedys przyslal mi adres sms ,ale nie mam go ,nie wiem czy nie pomylilem adresu tego w Glasgow z Rafalem ....

jmariusz3
19 014
jmariusz3 19 014
#2824.07.2010, 14:40

>R< . jak twoja cora zadaje sie z jego dziewczyna (on ma zone) to dowiedz sie gdzie on teraz ma ten warsztat, mozesz sie mocno zdziwic. dalej twierdze ze mylisz fakty, ludzi, warsztaty, adresy !!! zmyslasz i tyle.

KRUSZYNKA
606
KRUSZYNKA 606
#2924.07.2010, 14:42

hm janie mam auto
VW PASSAT 1.9TDI I NAPRAWIAM JAK COS W WARSZTACIE SZKOCKIM NA MARSHALL STREET KOLO PORTU WIEC JUZ OD 3 LAT JESTEM ICH KLIJENTKA

BD.K
20 493 1
BD.K 20 493 1
#3024.07.2010, 14:48

Passat tdi jakie to polskie...!!!
a warsztat szkocki
szacun

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis