Jak zwykle pseldo mechanicy!!!
takich tu pelno u Szkota zaplacisz 150f za naprawe
a u Polaka 2 razy tyle smutne ale prawdziwe i czesto sie zdarza ze wcale nie jest to naprawione co powinno byc przeszlam to ale sprawdzic mozna czemu nie?
lecz ja osobiscie wole Szkockie warsztaty i uprzejmych nie sfochowanych mechanikow
..z rodakami to jest tak ,zaprowadzasz auto mowisz co ma zrobic ,uzgadniasz cene ,przy odbiorze rozczarowanie ,gdyz czarownik ,zrobil co nie mial zrobic i cena wzrosla dosc sporo ,mam znajomych ktorych w ten sposob mechanik czaruje ze trzeba bylo to wymienic bo by nie chodzil samochod oczywiscie (jezdzil )i w ten s[posob naciagaja ,najdziwniejsze jest to ze starej czesci nie oddadza ,choc mogli by dac ,wiec jak mozna wierzyc ze to naprawil ,CZAROWNICY I TYLE ,JAK NAJDALEJ OD NICH ....
Ku....wa co ludzie z was,przeciez nie musicie skorzystac z uslug tego warsztatu,i wszytko w tym temacie.
A tak na marginesie to znam tego goscia,jest solidny,konkretny i fachowy,a do tego ,uwaga zaskocze wszystkich,
on sie nie fochuje i ma nawet usmiech na twarzy i zapewniam was to nie jest tick nerwowy twarzy.
Czy lubicie i cenicie wszystkie sklepy na Union Street oraz ich obsluge?Jezeli co nie pasuje,idziecie do innego sklepu,i final.
no coz,nie zawsze jest to wybor ze wzgledu na jezyk.
ja mam odwrotne doswiadczenia w szkockich warsztatach,wiec....
Facet dal znac,oglosil,ze otworzyl warsztat, i to wszystko.
Czy wszyscy sa tacy sami?Chyba nie.
Czy opinia,jak krazyla kiedys,ze polak to pijak i zlodziej dotyczyla wszystkich?Chyba nie.
Kiedys strzelio mi cos ze skrzynia biegow,stalem jak glupi pod asda,facet poswiecil swoj czas,podjechal do mnie,
obejrzal,powiedzial co moze byc przyczyna,nastepnego dnia samochod mialem naprawiony i tak stal sie czlowiekiem z ktorego uslug korzystam.Mnie przypasowal,innym moze nie.Oczywiscie nie skasowal 50 PLN za swoja usluge,ale nie zdarl ze mnie skory,byla to bardzo rozsadna cena.
To kwestia wyboru uslugodawcy,ale nie przekonasz sie jak nie sprawdzisz.
to wszystko.
Gdyby nasi konbinatorzy tak nie oszukiwali to teraz nie jeden mechanik miałby szanse na zarobek a tak lipa.
Mój angileski jest na poziomie dobrym ale jak miałem problem z autkiem zadzwoniłem do "znajomego" mechanika, który jest polakiem i zapytałem ile za wymiane takiej cześci, odp. była 90 funa i samochód zostawić na dzień może dwa bo to grubsza sprawa.
Google poszło w ruch i dowiedziałem się ile to powinno kosztować wiec chwyciłem za słuchawkę zadzwoniłem do szkockiego mechanika na pytanie ile powiedzial 30 funtów MNIEJ!!! a CZAS OCZEKIWANIA NA SAMOCHOD 1 GODZINA!!!!.
Pojechale, wymieniał przy mnie i teraz to mój ulubiony mechanik.
Finalnie polak wiedzial że czas naprawy krótki wiec trzeba zostawić samochód na dlużej żeby klient myślał że to grubsza wymiana wiec skasować trzeba wiecej.
Na szczęście klient tym razem miał więcej rozumu i tego samego życze wam!!
...fred flinston ,oczywiscie ze masz po czesci racje ,ale to nie jedna opinia o rodakach tylko wiecej jest takich opini ,fakt jednak jest taki ze nigdy nie placisz ceny jaka uzgodniles zawsze dojdzie i to sporo .wiec jak to nazwac ?dlaczego nie da starej czesci? poczytaj sobie na Emito to nie sadze zebys znalazl dobra opinie o swoich ,ktos napewno sie znajdzie co napisze ze jest zadowolony z Janka bo mu dobrze zrobil ,ilu ludzi na forum tyle moze byc opini ,ciagle sie slyszy od znajomych ze mechanik zdarl z nich gdyz wziol wiecej niz umawial sie ,wiec nie ma co sie dziwic oponiom jakie o nich sa ,co do solidnosci to podobnie ....
Ja znam osobiście kilku mechaników samochodowych i wszyscy są dobrzy i solidni bo gdyby nie byli to napewno by nie pracowali np. w salonie mercedesa przez kilka lat.
Mają dobre posady i opinie -w salonie mercedesa na torach testerem samochodów też jest Polak..
Więc obrzydłe plotkarki nie obrabiajcie wszystkim polskim mech. dupy
nowo otwarty warsztat na Bridge of Don
D&D AUTO SERVICE LTD
Unit 17 Murcar COmmercial Park ,Denmore Road, Aberdeen AB23 8JW
07936703681