Do góry

Polski Warsztat

Temat zamknięty
dorotaszlosek
9
23.07.2010, 20:25

nowo otwarty warsztat na Bridge of Don

D&D AUTO SERVICE LTD
Unit 17 Murcar COmmercial Park ,Denmore Road, Aberdeen AB23 8JW
07936703681

kostek_rosolowy
712
#12124.07.2010, 18:43

to powiedz ile ma zer wypłata :)

jmariusz3
19 014
jmariusz3 19 014
#12224.07.2010, 18:45

:) nowych kolegow nie szukam ;)

kostek_rosolowy
712
#12324.07.2010, 18:46

świnia :(

jmariusz3
19 014
jmariusz3 19 014
#12424.07.2010, 18:48

i kolezanek ;)

kostek_rosolowy
712
#12524.07.2010, 18:53
Profil nieaktywny
Konto usunięte
#12624.07.2010, 19:06

@109
O tym samym. Przenosi sie za 2 tygodnie chyba.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#12724.07.2010, 19:07

Bez pomocy Magdy ;)

login.1983
309
#12824.07.2010, 19:14

Robert Łisniełsky - tak tak. to znamy tego samego.

magda- a twoj chlopak?(maz) to ciopok czy szkot? bo jak masz takie podejscie do rodakow to nie wierze abys dupy polakowi dawala. i moze z tad ten nie smak do rodakow? (wszystko w temacie)

Profil nieaktywny
DzieckoWeMgle
#12924.07.2010, 19:20

Pozostajac przy temacie motoryzacji dla ostudzenia pary pod czaszką...

Profil nieaktywny
randa997
#13024.07.2010, 19:23

..co skonczyliscie temat ?...wezcie jeszcze cos popiszczie ...

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#13124.07.2010, 19:28

@130
W dupie byles i gowno widziales. Do mechanika jezdzisz, zeby ci kola w rowerze napompowal.

Profil nieaktywny
randa997
#13224.07.2010, 19:31

..ROBERT ja nie jezdze do czarownikow sam naprawiam jak cos walnie ,ale na szczescie nic sie nie psuje .....

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#13324.07.2010, 19:51

Nie kazdy jest mechanikiem. I dla nich wlasnie powstaja warsztaty.

jmariusz3
19 014
jmariusz3 19 014
#13424.07.2010, 21:59

#132 >R< . to wkoncu naprawiasz auto sam czy nie, psuje sie ono czy nie, bo w jednym zdaniu sam sobie przeczysz.

ja wole dac do mechanika. magik to dla mnie ty jestes, znawca a konczysz jak ten nizej.

Wymiana oleju - instrukcja dla kobiet:

1) jechac do warsztatu, najpozniej 15.000 km po
ostatniej wymianie
2) wypic kawe
3) po 15 min. wystawic czek i z porzadnie skontrolowanym
autem opuscic
warsztat
Koszty:
Wymiana oleju: PLN 100,--
Kawa: PLN 2,--

Suma: PLN 102,--

Wymiana oleju - instrukcja dla mezczyzn:

1) jechac do sklepu z wyposazeniem, PLN 70, zaplacic za
olej, filtr,
uszczelki, paste czyszczaca i drzewko zapachowe
2) odkryc, ze pojemnik na zuzyty olej jest pelen.
Zamiast oddac go na
stacji benzynowej, wylac zawartosc do dolka w ogrodzie
3) otworzyc puszke piwa, wypic
4) podniesc auto lewarkiem . 30 minut szukac klocka
5) znalezc klocek pod autem syna
6) z samego stresu otworzyc nastepna puszke piwa, wypic
7) wsunac pojemnik na zuzyty olej pod motor
8) szukac klucza 16-tki
9) przestac szukac i uzywac ustawialne cegi
10) odkrecic srube do spustu oleju
11) srube do pojemnika z goracym olejem upuscic, przy
tym upaprac sie
goracym olejem
12) posprzatac
13) przy piwku obserwowac, jak olej splywa
14) szukac cegi do filtra oleju
15) przestac szukac, filter srubokretem przebic i tak odkrecic
16) Piwo
17) Pojawienie sie kumpla. oproznic wspolnie kiste piwa
Wymiane oleju
jutro dokonczyc
18) Nastepny dzien. Wanienke pelna oleju przesunac pod autem
19) Wytrzec olej, ktory sie przy pkt 18 rozlal
20) Piwo - nie wczoraj wszystko poszlo
21) Do sklepu, kupic piwo
22) nowy filter nakrecic, rozsmarowac cienka warstwe oleju na
uszczelke
23) Wlac pierwszy litr nowego oleju
24) Przypomniec sobie o srubie z pkt. 11
25) szybko szukac sruby w wanienca ze starym olejem
26) Przypomniec sobie, ze zuzyty olej wraz ze sruba
zostal wylany w
ogrodzie
27) Piwo wypic
28) Dolek odkopac, szukac sruby
29) zauwazyc pierwszy litr swiezego oleju na podlodze garazu
30) wypic piwo
31) Przy dokrecaniu sruby wyslizgnac klucz z reki,
kostkami palcow
uderzyc w podwozie
32) Glowa uderzyc w posadzke, jako reakcja na pkt. 31
33) Zaczac zdrowo przeklinac
34) Klucz wywalic w diably
35) nastepne 10 minut klac, bo klucz trafil w zdjecie "Miss Pazdziernika"
36) Piwo
37) Rece i czolo zabandazowac, zatamowac krew
38) Piwo
40) wlac 4 litry swiezego oleju
41) Piwo
42) Auto zdjac z lewarka
43) Auto cofnac i wytrzec olej z podlogi
44) Piwo
45) Jazda probna
46) Zostac skierowany na pobocze i zostac z powodu alkoholu
zaaresztowany
47) Auto zostanie odholowane
48) Kaucje wyznaczyc, auto z policji sciagnac

Wydatki:

czesci: PLN 140,-
grzywna za jazde po pijaku: PLN 500,-
hol: PLN 200,-
kaucja: PLN 400,-
piwo: PLN 60,-

suma: PLN 1300

krakusy_
59
#13524.07.2010, 23:23

suma sie nie zgadza
dodaj koszt izby wytrzezwien ;)

aberdeen.sco
3
#13628.07.2010, 13:08

FAJNE POSTY A JA SZUKAM WLASNIE MECHANIKA DAJCIE JAKIES ADRESY GDZIE I DO KOGO - DO WLADKA TEZ POJADE - DZIEKI

aberdeen.sco
3
#13728.07.2010, 13:30

SKACZE WSKAZNIK TEMP Z DWOCH KRESEK DO SAMEJ GORY POKAZUJE SIE INFO ZE TEM SILNIKA WYSOKA I WYLONCZYC SILNIK ,WLANCZA SIE WIATRAK NA NAJSZYBSZYCH OBROTACH I WSKAZNIK OD RAZU SPADA DO DWOCH KRESEK WIATRAK SIE WYLANCZA - WYGLADA NA TO ZE WIATRAK NIE WLANCZA SIE NA WOLNIEJSZY BIEG I NIE SCHLADZA A WLANCZA SIE NA NAJSZYBSZYCH OBROTACH. CZUJNIKI, BLAD KOMP, CZY COS NIE LACZY ??? SZUKAM MECHANIKA!! MOJE GG: 1630758 E-MAIL: [email protected] JESTES MECHANIKIEM MOJ NR TEL.07716213542 - NAPISZ SMS - ODDZWONIE - DZIEKI!!!

dorotaszlosek
9
#13803.08.2010, 09:32
kristof
833
kristof 833
#14022.08.2010, 10:06

polski mechanik,dentysta,fryzjer,kielbasa,pani w banku,polsat,przeciez jestesmy w szkocji to po co wam to wszystko?

jmariusz3
19 014
jmariusz3 19 014
#14122.08.2010, 10:31

polskie ogniska :) te akurat lubie :)

AnkaBmw
10
AnkaBmw 10
#14214.10.2010, 22:35

ja kozystam z uslug tego mechanika i ci co zle sie wypowiadaja na jego temat to moga sie jebn* w lepetyne!!!!solidny chlopak nie zdziera z ludzi pieniedzy i czasu!!!!!zalatwi i pomoze!!!!!!

POLECAM!

mikimiki
225
mikimiki 225
#14316.10.2010, 16:43

Ja osobiscie oddaje moje auto do szkockiego garazu ale przeciez kazdy robi to co lubi bo ma takie prawo! Gdzie wiec problem? Moze to ze polski sie czasem pomyli ? Alez kazdy sie myli nawet Ci najmadrzejsi na tym forum ! Powodzenia

Macio
Aberdeen
1 177 190
Macio Aberdeen 1 177 190
#14428.08.2013, 21:42

szukam mechanika który podejmie się lub pomoże mi przy wymianie koła dwu-masowego wraz ze sprzęgłem w Mondeo MK3.
Mam do dyspozycji warsztat w weekendy i po 5pm, niestety bez podnośnika i kanału,

Macio
Aberdeen
1 177 190
Macio Aberdeen 1 177 190
#14528.08.2013, 21:43

kontakt do mnie tel 07826924812

agnieszka.m10
1
#14606.10.2013, 14:07

Dzien dobry ja bym sie chciala zapytac ile by mnie kosztowala pełna wymiana rozrządu vw polo 2002r
1.4 benzyna

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis