Tigero
Jak juz bedzie komplet odpowiednich osob to zorganizuje sie spotkanie i detale domowimy . Ja posiadam głosnik aktywny 400v na odsłuch , konsole Yamaha MG166 CX-USB z mozliwoscia nagrywania na zywo i mikrofon Shure Beta 58A bezprzewodowy. Co do sali to sama tego nie załatwię, raczej zespołowo ;)
Planuje założyc zespół muzyczny grający muzykę rozrywkową.Chętnych i zdolnych, najlepiej posiadających własne instumenty i pomysły zachęcam do współpracy.
Pozdrawiam!