Do góry

Szukam ludzi do zespołu

Temat zamknięty
The_Kiel
501
The_Kiel 501
23.01.2014, 19:31

Planuje założyc zespół muzyczny grający muzykę rozrywkową.Chętnych i zdolnych, najlepiej posiadających własne instumenty i pomysły zachęcam do współpracy.
Pozdrawiam!

Profil nieaktywny
raytoo
#6126.01.2014, 18:57

z iksami i wykrzyknikami do pokolorywowania

The_Kiel
501
The_Kiel 501
#6226.01.2014, 19:06

No to teraz kolej na gitarzystę

#6326.01.2014, 20:58

Witam The_Kiel ogólnie jestem za kompletnym składem,haha ale wiem z doświadczenia,ze na kompletny skład potrzeba czasu żeby się zgrac i wgl.Ale tak oczywiście jestem za gitarami itd.Z wokalem to już jest gorzej,To jak cos to mam czas i chęci a to najważniejsze ....pzdr.

#6426.01.2014, 20:58

Witam The_Kiel ogólnie jestem za kompletnym składem,haha ale wiem z doświadczenia,ze na kompletny skład potrzeba czasu żeby się zgrac i wgl.Ale tak oczywiście jestem za gitarami itd.Z wokalem to już jest gorzej,To jak cos to mam czas i chęci a to najważniejsze ....pzdr.

The_Kiel
501
The_Kiel 501
#6526.01.2014, 23:02

Ok Tigero,bedziemy w kontakcie, mam nadzieje ze uda sie znalezc gitare.

inference
1 738
inference 1 738
#6626.01.2014, 23:05

To ja zapodam ścieżkę dźwiękową do wątku ;)

The_Kiel
501
The_Kiel 501
#6726.01.2014, 23:20

Ścieżka pasuje hie hie hie ;)

#6827.01.2014, 21:13

Witam The_Kiel to tylko gitary brak....?a co pozatym? To ludzie by się znaleźli,a jakies nagłośnienie itp.jakas sala ..

Profil nieaktywny
Tupecik
#6927.01.2014, 21:19

Wszystko sponsoruje Emito!

Profil nieaktywny
Tupecik
#7027.01.2014, 21:22

Ja tez wrzuce do puszki dolara jak mi nagracie cover tego!

The_Kiel
501
The_Kiel 501
#7127.01.2014, 21:35

Tigero
Jak juz bedzie komplet odpowiednich osob to zorganizuje sie spotkanie i detale domowimy . Ja posiadam głosnik aktywny 400v na odsłuch , konsole Yamaha MG166 CX-USB z mozliwoscia nagrywania na zywo i mikrofon Shure Beta 58A bezprzewodowy. Co do sali to sama tego nie załatwię, raczej zespołowo ;)

Profil nieaktywny
Tupecik
#7227.01.2014, 21:40

Mozecie grac u mnie w domu! Tylko kawalerka 28 metrow, ale dobra akustyka.
Bedziecie tylko musieli wychodzic, gdy przyprowadze jakas kurke do gruchania. :/

The_Kiel
501
The_Kiel 501
#7327.01.2014, 21:47

Kk, wpadniemy z bębnami ;)

Profil nieaktywny
Tupecik
#7427.01.2014, 21:50

Kk - znaczy kur...a? Czy faken szit yo madafaka?

The_Kiel
501
The_Kiel 501
#7527.01.2014, 21:57

Tak ;)

The_Kiel
501
The_Kiel 501
#7627.01.2014, 21:57

Tak ;)

Profil nieaktywny
Tupecik
#7727.01.2014, 21:58

Nie ;)

Profil nieaktywny
Tupecik
#7827.01.2014, 21:59

Nie ;)

The_Kiel
501
The_Kiel 501
#7930.01.2014, 19:28

Wciąż czekam na gitarzystę...

The_Kiel
501
The_Kiel 501
#8030.01.2014, 19:28

Wciąż czekam na gitarzystę...

The_Kiel
501
The_Kiel 501
#8130.01.2014, 19:28

Wciąż czekam na gitarzystę...

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis