Esha_
#31
Odnosze dziwne wrazenie, ze sam nie wiesz o co Ci chodzi.
Nie prosze o namiary na FB, nie wspominam tez o nrze telefonu, adresie itp. Pytam o nick, badz nr gg, bo userzy czesto samim udostepniaja nr gg w profilu. Nie mam jakos ochoty tlumaczyc Ci czemu szukam w ten a nie inny sposob. Chcesz pomoc, ok. Nie masz zamiaru pomagac, odpusc sobie atakowanie mojej osoby.
Zauwaz, ze prosze o podanie nicku, imie juz znam.
Mail bardzo często umożliwia odnależienie osoby na fb. Nr gg zainteresowani zostawiają zainteresowanym. Nie widzę w jej profilu namiarów- a więc nie chce ich upubliczniać. I kolejny raz: zamiast jęczeć, po prostu zostaw namiary na siebie- zechce, to się skontaktuje. o to niektórzy mają nicki, aby nie afiszować się -choćby i ze swoim imieniem. Ty na przykład nie przedstawiłeś się na forum.
Nadal czegoś nie rozumiesz?
I dla jasności: mam gdzieś Twoje tłumaczenia, "dlaczego, co i jak"- nie pytam o to, nie interesuje mnie to. Nie zostawiła kontaktu, nie wymieniliście się numerami- nic nie poradzę. Jak mówię: info puściłem, moze dotarło, może nie. Nie wiem, kim jesteś, nie obchodzi mnie to- jeżeli uzna, ze warto kontynuować znajomość, odezwie się. Tyle w temacie.
Skąd pewność, ze szukasz Magdy? Moze ma na imię Ziuta bądź Zenobia- a tylko przedstawiła Ci się jako Magda?
Stary, nie ja mam obsesję- to Ty marudzisz i stękasz. :)
esha
malo tu mnie ostatnio, ale odnosze wrazenie, ze Ciebie za duzo
mam na mysli intelektogodziny spasione na internecie ...
rozpisujesz sie jakbys conajmniej chcial pomoc...
i zdecydowanie za duzo myslisz!
no offence...
ale koles chce tylko znalezdz kolezanka z ktora spedzil mily czas...
nie sadze aby zasluzyl tym na wysmiewki , wyzywanie od cwaniakow itp...
let him be:)
pozdro!
Serio? No popatrz, na banie się slizgałem sporo tygodni.
Nie wcinaj się w bajerę ze swoimi dywagacjami,jesli nie znasz osoby- napisałem, ze powiadomiłem rzekomo zainteresowaną. Jakoś nie odezwała się do tej pory, wiesz dobrze, jak funkcjonuje emito: podać na kogoś namiar to jak utopić tę osobę w łyżce wody i dwóch wiadrach fekaliów. ;)
FacePlant, szukam namiarów na Twoich znajomych, ktorzy nie chcą się afiszować na emito. Możesz mi podac namiary na nich? Wiesz: maile, numery gg, jakieś linki do fb. Najlepiej do wszystkich. Dawaj! :P
I kolejny raz: jeżeli koleś szuka kontaktu, dlaczego nie zostawi tego kontaktu dla zainteresowanej?
Ja wiem, FacePlant, ze zyjesz w nie mniejszym matrixie od mojego, w którym wszyscy ludzie są dobrzy, cudowni i takie tam, ;) ale sorki winnetou, jakoś nie widzę, zebyś obnosiła się z namiarami na siebie w swoim profilu. ;)
Znam koleisa, który cholernie chciałby Cię pzonać- możesz tu wrzucic namiary na siebie?
Ktoś musi... "...jeden lepiej a drugi gooorzejjj!... " ;)
FacePlant, już chyba zdążyłas się zorientować, w jaki kanał prowadzi podawanie namiarów na tym portalu- ludziska się identyfikują, potem ktos wrzuca czyjeś foty, itp., itd. Numer gg to jak nitka prowadząca do kłebka- a może pani Magda ma teraz w domu (przykładowo- wiem, że jest inaczej) jakieś nieprzyjemności? ;)
Świat pełen jest popaprańców jeszcze większych ode mnie. ;)
ja mam maila w profilu plus numer gg
i czuje sie z tym bardziej niz bezpiecznie ...
nawet jesli popraniec jakis dojdzie do mnie na facebooku to chyba w takim razie za moim przywoleniem, plus fakt ze to co na fejsie to obnazone przeze mnie dla "ludzkosci" ...
mnie to powiewa ...
ale to za duzo myslenia...i czytania mysli poprancow...
narazie szukamy kolezanki Magdy:)
FacePlant
#49 | Dziś - 21:05
ja mam maila w profilu plus numer gg
______________________________________
Nie są ogólnodostępne. Wrzucaj tutaj... ;)
Nawet nie wiesz, co krąży w "drugim obiegu fejsa", Lady Di. ;) Pewne osoby po prostu nie życzą sobie tego. :)
Zapyziała: poznałaś czy znasz tylko z opowieści? ;)
Nie musisz odpowiadać- znam odpowiedź. ;)
I jeszcze raz, faceplant: dlaczego koleś do tej pory nie zostawił swoich danych kontaktowych? Przeciez to nic wielkiego- ot, adres poczty, jakiś numer gg... ;) Gdyby rzeczywiście tak rozpaczliwie szukał, spróbowałby także i tej możliwości. ;)
Czesc, szukam dziewczyny (kobiety), ma na imie Magda, okolo 34 lat, czarne krotkie wlosy, jest szalona i z godnoscia nosi swoje glany. Jeden wieczor i dwa piwa to zdecydowanie zbyt malo czasu zeby poczuc nasycenie rozmowa. Wiem, ze ma konto na emito, prosze wszystkich, ktorzy kojarza zwariowana, usmiechnieta dziewczyne z Coatbridge kochajaca dobra muzyke o podanie jakichkolwiek namiarow. Moze to byc email, nr gg cokolwiek, co pozwoli mi na kontakt z nia. Sama Magde tez prosze o to, zeby sie odezwala.
Marian wasaty ;)