Do góry

EMITO CO TAK NAPRAWDE

Temat zamknięty
jacekz1975
32
21.09.2013, 19:26

Witam chcial bym zapytac wszystkich co tak naprawde myslicie o emito jak oceniacie (prace). moderatora.cZAS OCZEKIWANIA ITP

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#121.09.2013, 19:34

Przyznaj sie, dla kogo szpiegujesz? Krwawa Cie wyslala?

Profil nieaktywny
wozZgnojem
#321.09.2013, 21:30

Co by nie myśleć o motywach i tożsamosci autora wątku , to jest to całkiem normalne pytanie!
odp. Ci co mówią co "naprawdę myślą o emito i oceniają" nie mają już pomysłow na nowe nicki;), zatem delikatnie mówiąc profesjonalizmem moderowania i wartością merytoryczną wielu treści zamieszczanych na łamach , to ten portal nie błyszczy ;p aczkolwiek, czasami zdarzy się przeczytac coś lub kogoś co pozwala od czasu do czasu wystukać w przeglądarce: www.emito.net

jacekz1975
32
#422.09.2013, 07:21

Moim celem bylo poznanie waszych opini czy jest to portal spolecznosciowy czy bardziej plotkarski oto co moderator uznaje za krypto reklamea a co niei czy jego znajomym mozna wiecej podkogo te emito jest robione.SRUP tylko na tyle cie stac.

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#522.09.2013, 08:32

A po co chcesz to wiedziec?

Profil nieaktywny
srup
#622.09.2013, 08:38

jacus moglbym rozwinac ale uwierz na slowo, bardziej by to Cie dobilo

Mazio
10 209 1
Mazio 10 209 1
#722.09.2013, 08:49

Nie zauważam pracy moderatora na emito - czasem widzę wycięte posty i tematy, ale najczęściej sam bym je wyciął. W związku z tym mam pozytywne odczucia i nic mnie boli na tym portalu. Szczerze mówiąc nawet nie płacą mi za takie wypowiedzi. Chyba więc jestem głupcem.

Profil nieaktywny
srup
#822.09.2013, 08:59

mi natomiast znika 0kolo 123 posty tygodniowo, mam nadzieje, ze to te najglupsze, chcialbym takze wiedziec czy emito ma podpisane lub nie umowy z firmami do inwigilowania uzytkownikow jak ma np. facebook

Mazio
10 209 1
Mazio 10 209 1
#922.09.2013, 09:06

Chciałbym, żeby paranoja miała ładne biodra.

Profil nieaktywny
srup
#1022.09.2013, 09:16

to niekoniecznie tak, wszystkie amerykanskie firmy oprocz chyba Twittera maja klauzule ktora jest napisana oczywiscie malym drukiem i pozwala odpowiednim sluzbom w dowolnym czasie zajrzec Ci do kieszeni, rozporka, czy co tam masz

Profil nieaktywny
wozZgnojem
#1122.09.2013, 09:17

#7Masz racje Mazio wycinanie postów i watkow przez emitowych moderatorow w 98% ma poparte regulaminem i wytycznymi uzasadnienie,ale czemu tak czesto jest to pozbawione konsekwencji wobec wszystkich,jest wybiorcze i smierdzi kolesiostwem niczym w PO?:) btw. Takie wypowiedzi czesto padają za darmo z czystego "lizusostwa":p:)

Mazio
10 209 1
Mazio 10 209 1
#1222.09.2013, 09:21

Nie wiem, masz jakąś teorię?

Profil nieaktywny
srup
#1322.09.2013, 09:24

teoria jest taka sama jak od wiekow, informacja jest najwazniejsza, duzo cenniejsza niz zloto i ciezki sprzet do zabijania

Profil nieaktywny
wozZgnojem
#1422.09.2013, 09:33

#12 wlasnie ja przedstawilem,:)

Mazio
10 209 1
Mazio 10 209 1
#1522.09.2013, 09:38

Więc jest błędna. Piszę tu od ponad ośmiu lat i nigdy nie potrzebowałem się nikomu podlizać. Nawet dziewczyn nie bajeruję bo mam swoją.

Profil nieaktywny
srup
#1622.09.2013, 09:42

dziewczyny podlizac to bym sie akurat nie wstydzil :)

Profil nieaktywny
wozZgnojem
#1722.09.2013, 09:44

#15 myslalem,ze mowimy o pracy moderatorow i ich czestym braku konsekwencji w swojej "pracy" a nie o podlizywaniu sie co oczywiscie było zartem z mojej strony ,przynajmniej jesli chodzi o Twoja osobe.

Mazio
10 209 1
Mazio 10 209 1
#1822.09.2013, 09:44

Każdy zna parę takich, których byś nie chciał. Ale ogólnie rozumiem.

Profil nieaktywny
srup
#1922.09.2013, 09:47

woz z gnojem spadaj babo i nie wpieprzaj sie miedzy wodke a zakaske

Mazio
10 209 1
Mazio 10 209 1
#2022.09.2013, 09:49

Ale właśnie o to mi chodziło, kiedy się tu dopisałem - nie zauważam "pracy moderatorów", naprawdę żadnego z nich nie znam.

Profil nieaktywny
srup
#2122.09.2013, 09:52

to chyba dobrze swiadczy, spolecznosc sama sie moderuje po pewnym stazu

zartowalem
24 300 48
zartowalem 24 300 48
#2222.09.2013, 09:54

Pewnie napisal email w piatek wieczorem i juz sie denerwuje, ze od dwoch dni odpowiedzi nie ma. Tez mam takich klientow, ktorzy sadza ze sa pempkiem swiata bo placa te kilkadziesiat fuli za usluge. Ja takim dziekuje z gory za wspolprace. Moze moderatorzy robia podobnie?

Profil nieaktywny
wozZgnojem
#2322.09.2013, 09:54

#19 o ironio, koles ktory sie wpierd... miedzy rzeczoną wodke i zakąske ,mowi mi ,zeby ja tego nie robił:/

Profil nieaktywny
wozZgnojem
#2422.09.2013, 09:56

#22 cz byloby go zapytac najpierw:)

Profil nieaktywny
wozZgnojem
#2622.09.2013, 10:10

Glowa twojej starej mi wszystko zasłania....

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis