Co by nie myśleć o motywach i tożsamosci autora wątku , to jest to całkiem normalne pytanie!
odp. Ci co mówią co "naprawdę myślą o emito i oceniają" nie mają już pomysłow na nowe nicki;), zatem delikatnie mówiąc profesjonalizmem moderowania i wartością merytoryczną wielu treści zamieszczanych na łamach , to ten portal nie błyszczy ;p aczkolwiek, czasami zdarzy się przeczytac coś lub kogoś co pozwala od czasu do czasu wystukać w przeglądarce: www.emito.net
#7Masz racje Mazio wycinanie postów i watkow przez emitowych moderatorow w 98% ma poparte regulaminem i wytycznymi uzasadnienie,ale czemu tak czesto jest to pozbawione konsekwencji wobec wszystkich,jest wybiorcze i smierdzi kolesiostwem niczym w PO?:) btw. Takie wypowiedzi czesto padają za darmo z czystego "lizusostwa":p:)
Witam chcial bym zapytac wszystkich co tak naprawde myslicie o emito jak oceniacie (prace). moderatora.cZAS OCZEKIWANIA ITP