Zapomnialam dodac, ze szukam Polakow, ktorzy czuje sie muzykami, dzialajacy (lub nie)w jakiejkolwiek formie, tzn.,insturmentalisci (gitarzysci, basisci,perkusici, pianisci itp.), wykonujacy jakakolwiek
muzyke:metal, rock, punk, techno, religijna, pop, klasyka...Najbardziej
zalezaloby mi na wywiadzie.
Prowadze cos w rodzaju statystyki( do Collegu).Chce policzyc, dowiedziec sie co i jak: naazwy, ile lat, czy miesiecy istnienia, inspiracje, jak sie wspolpracuje ze Szkotami, koncerty itd.Wszystkich was prosze o kontakt, jak mozna was zlapac na chwile, zeby sie tego dowiedziac:).
Moj mail:[email protected], ewentualnie podajcie swoje namiary, jesli tak wygodniej.
Prosze o wspolprace. Dzieki