Do góry

Prestwik

Temat zamknięty
funnydolly
28
08.11.2008, 17:59

Czy ktos jedzie na Prestwic 27 grudnia lot o godz. 8.25 i moze zabrac trzy osoby:)

Profil nieaktywny
pawel4101
#108.11.2008, 18:30

Witam.Mogę zrobić taki kurs,ponieważ ostatnio wiozłem ludzi z Prestwick do Dundde.Mój nr tel.07936143558 Paweł.Pozdrawiam

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis