czy Ktos wie o ktorej bedzie swiecenie pokarmow? dzieki
w niedziele o 10:00,12:00,14:00
a może jednak w sobotę??
Swieconka w sobote 10,12,14
he he.no w niedziele napewno:)wez te kakaowe serce ze soba,on napewno wie:)
oo przepraszam bardzo... zle napisalam... jasne ze wsobote:D
czy Ktos wie o ktorej bedzie swiecenie pokarmow?
dzieki