Do góry

swieconka

Temat zamknięty
Profil nieaktywny
Darecka
06.04.2009, 17:40

czy Ktos wie o ktorej bedzie swiecenie pokarmow?
dzieki

#109.04.2009, 17:35

w niedziele o 10:00,12:00,14:00

bajgel
155
bajgel 155
#210.04.2009, 10:22

a może jednak w sobotę??

Marian
1
Marian 1
#310.04.2009, 10:49

Swieconka w sobote 10,12,14

Profil nieaktywny
stawiguda
#410.04.2009, 17:20

he he.no w niedziele napewno:)wez te kakaowe serce ze soba,on napewno wie:)

#510.04.2009, 17:53

oo przepraszam bardzo...
zle napisalam...
jasne ze wsobote:D

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis