Do góry

sylwester w dandee

Temat zamknięty
xxxxxx
18
xxxxxx 18
13.11.2008, 19:33

PRACUJE W HOTELU W DANDEE IZ KILKOMA ZNAJOMYMI WPADLISMY NA POMYSL BY ZROBIC POLSKIEGO SYLWESTRA NA 40-50 PAR CO WY NA TO ?CZEKAM NA OPINIE CZY TO WOGOLE DOBRY POMYSŁ?

skyy79
101
skyy79 101
#113.11.2008, 19:50

Witam.Ja jestem za! Caly czas szukam czegos,ale tutaj nic nie organizuja! Wiec jestem jak najbardziej za!

funnydolly
28
#213.11.2008, 20:06

Ja tez jestem za bylo by milo gdzies sie zabawic tak po Polsku :)

kami
48
kami 48
#313.11.2008, 20:49

A to sylwester tylko w parach...a co z tymi co nie maja pary;))?

xxxxxx
18
xxxxxx 18
#414.11.2008, 11:20

Moze byc bez par ,przeciez na takim selwestrze mozna tez kogos poznac tak czy nie?

kami
48
kami 48
#514.11.2008, 11:43

no w sumie mozna ,tylko gorzej jak bedzie 99% par ....to tak troche glupio:)...wszystkie zony i dziewczyny beda swoich facetow mocno trzymac pod reke ...coby sie ktory nie pomylil:)..ale isc mozna jasne,pozdrawiam:)

xxxxxx
18
xxxxxx 18
#614.11.2008, 13:11

COS SIE WYMYSLI NIE BEDZIE TAK ZLE

Profil nieaktywny
MarianM
#714.11.2008, 14:32

Tez sie zabawie chetnie razem z Wami! Mariusz a mozesz podac wiecej szczegolow??? co,gdzie,jak,i kiedy?

Magda
4
Magda 4
#814.11.2008, 21:57

Bardzo fajny pomysl. Moze nareszcie bedzie jakas polska zabawa. Czekamy na szczegoly.

Gregorr1
38
#915.11.2008, 16:18

kami s ja bardzo chętnie z Tobą pójdę tylko garniaka nie mam :P

kpiwowarska
22
#1018.11.2008, 09:59

jestem jak najbardziej zainteresowana ...prosze o wiecej detali:)

xxxxxx
18
xxxxxx 18
#1118.11.2008, 11:59

Jak dobrze pojdzie za tydzien beda pierwsze konkrety!!!

Polish
1
Polish 1
#1219.11.2008, 17:43

pewnie już nie będzie ...

jakuza
18
jakuza 18
#1322.11.2008, 09:12

ja tez sie wpinam z zonka w ten temat :)

kami
48
kami 48
#1422.11.2008, 13:45

no no no,cos sie klaruje z imprezka ;)

kami
48
kami 48
#1522.11.2008, 22:43

GreGre Abażur (Dundee)
a my to sie przypadkiem nie znamy jakos;)???

brzydal1982
35
#1622.11.2008, 22:55

hej pomysl fajny................ale ja do mariana ty do polski na sylwka sie zbieraj....

jakuza
18
jakuza 18
#1726.11.2008, 21:54

KONKRETY ,KONKRETY JA JUZ JESTEM GOTOW HE HE

Profil nieaktywny
MarianM
#1827.11.2008, 09:28

zanim te konkrety beda Nowy Rok nas zastanie!!! Brzydalu, chetnie bym pojechal,ale wiesz...kariera zawodowa

jerzy
1
jerzy 1
#1928.11.2008, 13:06

Ja też bym się zabawił.

kami
48
kami 48
#2004.12.2008, 20:59

I to by bylo na tyle....temat umarl:)

xxxxxx
18
xxxxxx 18
#2105.12.2008, 11:16

PRZEPRASZAM WSZYSTKICH ZE MILCZALEM ALE WYNIKLY NIESPODZIEWANE SYTUACJE Z WLASCICIELEM HOTELU I MUSIELISMY TROCHE Z DALSZYMI INFORMACJAMI POCZEKAC .MIEJMY NADZIEJE ZE TERAZ SPRAWA SYLWESTRA POTOCZY SIE JUZ DOBRZE DECYZJE MAJA BYC PODJETE W NASTEPNYM TYGODNIU JESZCZE RAZ WSZYSTKICH BARDZO PRZEPRASZAM!!!!TRZYMAJCIE KCIUKI!!!

marcin
7
marcin 7
#2214.12.2008, 18:30

hejo,
my tez szukamy towarzystwa na sylwka no i pomysl z hotelem jest spoko, ale chyba umarl z braku entuzjazmu...czy ktos ma info na temat innych imprez w dundee gdzie mozna by bylo sie pobawic, a moze sami cos zorganizujemy albo wkrecimy sie do jakiegos klubu? albo jakas przebierana imprezka? pytanie do studentow z dundee, gdzie wy sie bawicie ludziska???

#2315.12.2008, 19:26

sporo Polaków z Dundee idzie do Mondo już wiem o conajmniej 80 osobach , a myśle że bedzie sporo wiecej , a miejsca w clubie jest sporo tak wiec całkiem fajny Polski Sylwek się zapowiada , wejście free tak wiec luzik :-)))) jak ktoś chce to niech wpada

Profil nieaktywny
MarianM
#2424.12.2008, 12:35

xxxxxxxx xxxxxxx!!!! i jak z tym Sylwkiem???????????? pomysl zdechl????

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis