Witam wszystkich i dziekuje za wpisy....... Pracoholizm i wstepny alkoholizm mi sie włączył.. ))Ciekawe tu tematy poruszacie..)). Ja chyba znalazłam to czego szukałam..!! ( huuuraaaa)... Ale nie będę zapeszać.... Dzieki serdeczne za wszytskie miłe i te mniej słowa. w Końcu równowaga w przyrodzie musi być.
P.S. Miauuu.. Dziękuję Ci za te słowa.Przyznam się sama przed sobą i wszytkimi zgromadzonymi, że masz rację..
Pozdrawiam cieplutko i całuję...)))
Slyszalam ze porzadni faceci zagladaja na forum randkowe
www.przeznaczeni.pl
Moja kolezanka sie z kilkoma takimi spotkala i rozczarowala (jest bardzo porzadna dziewczyna) ale oni byli w tej swojej porzadnosci az zwichrowani. Woli juz zwyklych facetow z Sympatii.
Osobiscie uwazam ze idealni faceci sa w ksiazkach i po dwoch pzreczyrtanych romansach jeden po drugim dostaje dola czemu moj nie jest taki.... a coz my jestesmy zwyklymi ludzmi ze swoimi ulomnosciami.
Kazdy jest samotnoscia i czasem spotyka na swojej drodze inna samotnosc, dogaduja sie razem i czuja dobrze ze soba, chca by to trwalo jak najdluzej. I tak zostaje albo po jakims czasie samotnosc szuka nowej samotnosci. Nie wierze w 2 polowki jablka albo pomaranczy. Kazdy czlowiek jest samotnoscia tylko niektorzy w tej samotnosci nie sa osamotnieni.
Powodzenia w szukaniu faceta.... z wiekiem czlowiek staje sie bardziej wybredny a ilosc potencjalnych kandydatow sie zmniejsza.... to tak dla informacji.
Ja szukalam pzrede wszystkim czlowieka, ktory bedzie dobrym ojcem dla naszych dzieci. Pod tym wzgledem mi sie udalo.
Jak wyżej.Spotykałam na swojej drodze różnych facetów. Niestety kiedy dostali to co chcieli znikali jak kamfora..A ja szukam takiego co zostanie ze mną do końca. Poszukiwacze przygód wypad....