Do góry

kto do polski

Temat zamknięty
gaga1125
62
03.04.2008, 20:02

jedzie ktos samochodem do polski w piatek tj.2maja?macie jedno miejsce wolne?


 

K
357
K 357
#104.04.2008, 17:54

na serio chce ci sie jechac samochoddem 30 godzin do polandu?? ja bym w zyciu sie nie zabral samochodem do polski, no chyba ze przez Amsterdam to inna sprawa :))pozdr :) :) :)

no_i_git
1 865
no_i_git 1 865
#204.04.2008, 17:58

amsterdam? hmmm:)

fabis
409
fabis 409
#304.04.2008, 18:08

arbuz , rozpędz sie i zatrzymaj  na ściane....

xlady
2 676
xlady 2 676
#404.04.2008, 18:20

Ja jechałam ponad 40 i cud ze dojechałam. Uwazaj z kim się zabierasz bo nie daj Boże trafi się taki palant jak mi to całą drogę bedziesz modlić żeby dojechać w jednym kawałku.

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis