na serio chce ci sie jechac samochoddem 30 godzin do polandu?? ja bym w zyciu sie nie zabral samochodem do polski, no chyba ze przez Amsterdam to inna sprawa :))pozdr :) :) :)
Ja jechałam ponad 40 i cud ze dojechałam. Uwazaj z kim się zabierasz bo nie daj Boże trafi się taki palant jak mi to całą drogę bedziesz modlić żeby dojechać w jednym kawałku.
jedzie ktos samochodem do polski w piatek tj.2maja?macie jedno miejsce wolne?