Do góry

OGNIE

Temat zamknięty
Profil nieaktywny
pryncypal
05.11.2011, 09:45

jak wyzej ,ktos sie wybiera ?,moze razem pojdziemy ?

Pireus
214
Pireus 214
#18106.11.2011, 21:37

...lepsze to niż ą , ę przez bibułkę :)

popekpl
1 850
popekpl 1 850
#18206.11.2011, 21:44

To jest tak że tu ą, ę a chuja pełna gębą...

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#18327.11.2011, 01:32

kama79_79
#130 | 06.11.11, 00:41
pozeracz
#26 | Wczoraj - 11:43
mnie bedzie mozna rozpoznac po stadzie bachorów przy boku na które pobieram wszelkiego rodzaju zasiłki. nawet wypozyczylem sobie szkockie dzieci żeby więcej kasy zgarniać od socjalnego państwa

Ja bylam, widzialam, posluchalam.

Kurwowanie Polek, stojacych z browarem w reku na ulicy...w obecnosci wlasnych dzieci.
Jedna drugiej dupe obrabiala, jak tylko ta obrabiana poszla sie wyszczac w krzaki.

Mariany z wasem wodzie lali do plastikowych kubkow, i chujami rzucali na supervisora w fabryce.

Wszystko w ciagu 5 minutowego postoju.Gdyby nie tlum, ktory uniemozliwial przejscie ucieklabym stamtad w ciagu 20 sekund.
Na moje "moze byscie geby zamknely, przynajmniej przy moich dzieciach, bo wasze juz nawet nie reaguja", to uslyszalam, ze mam "spierdalac z bachorami do Moskwy".
Patologia spoleczna nam sie Drodzy Panowie zjechala do Glasgow.Jak 5 lat tutaj zyje, tak takiego kurestwa nie widzialam.Pewnie to samo kurestwo bedzie dzisiaj na mszy klekalo.
________________________________
wyjasnij mi dlaczego zostalem zacytowany

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis