Ratujcie!!!! W mieszkaniu w ktorym mieszkam jest jeden pokoj do wynajecia od zaraz......... Jest ktos chetny? Naprawde jestem dobra wspollokatorka:) Piszcie , jeszcze raz piszcie , bo pilne:) pozdrawiam :)
Ratujcie!!!! W mieszkaniu w ktorym mieszkam jest jeden pokoj do wynajecia od zaraz......... Jest ktos chetny? Naprawde jestem dobra wspollokatorka:) Piszcie , jeszcze raz piszcie , bo pilne:) pozdrawiam :)