Do góry

Historyjka

Temat zamknięty
Voice669
152
Voice669 152
16.11.2007, 18:29

Pomysł może troche kozacki ale może pojedzie.
Już tłumaczę o co chodzi:
Gra polega na tym, że tworzymy historyjkę, w taki sposób, że każda osoba dodaje jedno słowo do tego, które napisał poprzednik, w ten sposób nasza historyjaka będzie się rozwijać.
Aha i niech jedna osoba nie wpisuje słowa nie częściej niż dwie kolejk (unikniemy w ten sposób "reżyserowania").
Te osoby, którym się ten pomysł nie podoba niech wstrzymają się od komentarzy i pozwolą bawić się tym, którzy łykną temat.
To tyle wstępu......
Zaczynamy:


Pewnego...

kuki30
891
kuki30 891
#3117.11.2007, 12:51

miko-why zjadl je na rowno ;-) (ale jestes tw...........)

Mikołaj
518
Mikołaj 518
#3217.11.2007, 12:55

pamiętam tą zabawę z przedszkola pozdro dzieciaki ;)

kuki30
891
kuki30 891
#3317.11.2007, 13:00

I jak uczynil tak zrobil ;-)

Profil nieaktywny
RomanP
#3417.11.2007, 16:19

rower

kuki30
891
kuki30 891
#3517.11.2007, 16:26

mnial i zwial ;-)

Profil nieaktywny
RomanP
#3617.11.2007, 16:30

do lidla...

gorem
3 547
gorem 3 547
#3717.11.2007, 16:31

..po wino

  • Strona
  • 1
  • z
  • 2

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis