GDZIE SIE UKRYWASZ ??
jak sie ukrywam jak tu jestem..i czekam na ciebie..
jak bracia to bracia...
hahahaha
a tu widzimy miss z siostra:)
tak zgadza sie :) jak milo RomanP, ze mnie rozpoznales:D
ja jestem ta mniejsza :P
tak myslalem...
=D
alladyn cos ty zrobil:)
NIE NIE NIE NIE NIE to nie o to nie o to chodzi o bondyne, ktoa narzekala na swoich lokatorow, ze garnkow nie myja... ona juz wie o co chodzi !!!!!
alladyn ja tam nie wiem.. ale chyba nie siostra:)
bo jak by byla siostra to nie dalbys "piekna" :)
alladyn ..opowiedz nam o tym ...sikamy z niecierpliwosci po nogach:D
ja juz kupe zrobilem..:)
RomanP papier toaletowy potrzebujesz?:P
nie mam spodnie...:)
GDZIE SIE UKRYWASZ ??