Do góry

Smieciarki

Temat zamknięty
Voice669
152
Voice669 152
13.11.2007, 09:37

Co trzeba zrobić, gdzie się udać żeby jeżdzić śmieciarką?
Ile płacą?
Wie ktoś??????????

Profil nieaktywny
RomanP
#113.11.2007, 17:32

do kansilu ale nie wiem czy maja wakaty.... moj kolega jezdzi dobrze placa bo nawet cos powyzej 7 niech chcial sie chwalic... ale zawsze mozesz sprobowac w fisherni ze mna:)  pozdro..

Profil nieaktywny
lamacz
#213.11.2007, 17:35

Fishernia nie jest zla

Profil nieaktywny
lamacz
#313.11.2007, 17:35

Podaje Romkowi sumy

Sweeney Todd
641
#413.11.2007, 17:46

ja slyszlaem, ze ponad 10 placa, bo to niebezpieczna praca :D

Voice669
152
Voice669 152
#513.11.2007, 18:17

No tak, zawsze jakiś szczór może uchlastać w rękę

Profil nieaktywny
RomanP
#613.11.2007, 18:46

albo do smieciarki wpadniesz i cie sprasuje i bedziesz wygladal nie chudo:)

kuki30
891
kuki30 891
#713.11.2007, 19:53
gorem
3 547
gorem 3 547
#813.11.2007, 20:05

smieciary przewaznie do kansilu naleza

gorem
3 547
gorem 3 547
#913.11.2007, 20:06

i na lewo mozna dorabiac, ludzie ciekawe rzeczy wyrzucaja

kuki30
891
kuki30 891
#1013.11.2007, 20:09

Danke shon :-)

Voice669
152
Voice669 152
#1114.11.2007, 09:21

Rammstein jest dla małych dzieci a śmieciarki i to http://youtube.com/watch?v=J6wyu841Z6s dla dorosłych ;)

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis