Co trzeba zrobić, gdzie się udać żeby jeżdzić śmieciarką?Ile płacą?Wie ktoś??????????
do kansilu ale nie wiem czy maja wakaty.... moj kolega jezdzi dobrze placa bo nawet cos powyzej 7 niech chcial sie chwalic... ale zawsze mozesz sprobowac w fisherni ze mna:) pozdro..
Fishernia nie jest zla
Podaje Romkowi sumy
ja slyszlaem, ze ponad 10 placa, bo to niebezpieczna praca :D
No tak, zawsze jakiś szczór może uchlastać w rękę
albo do smieciarki wpadniesz i cie sprasuje i bedziesz wygladal nie chudo:)
http://www.youtube.com/watch?v=pNL7nHWhMh0Voice669 na tym pojedz ;-)
smieciary przewaznie do kansilu naleza
i na lewo mozna dorabiac, ludzie ciekawe rzeczy wyrzucaja
Danke shon :-)
Rammstein jest dla małych dzieci a śmieciarki i to http://youtube.com/watch?v=J6wyu841Z6s dla dorosłych ;)
Co trzeba zrobić, gdzie się udać żeby jeżdzić śmieciarką?
Ile płacą?
Wie ktoś??????????