Do góry

Przedstawienie dla dzieci "Przygody Małego Księcia"

Asylon Theatre we współpracy z Heels Over Head Dance Theatre przedstawia "Przygody Małego Księcia" (Adventures of the Little Prince), adaptację uwielbianej przez pokolenia książki autorstwa francuskiego pisarza Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Ksiażę". Przedstawienie można oglądać od 13 do 27 sierpnia 2012 (oprócz niedziel) o godzinie 14:00 we Francuskim Instytucie w Edynburgu.

"Przygody Małego Księcia" łączą taniec i ruch z interaktywnym teatrem gdzie dzieci i młodzież będą mogły stać się częścią spektaklu. To niezwykle ciekawe i pobudzające wyobraźnię przedstawienie zawiera również muzykę autorstwa Emily-Rose Conlon, która zagra w kilku przedstawieniach.

Odwiedź magiczny świat Małego Księcia. Narysuj mu owcę, pomóż usunąć baobaby z ogrodu i bądź towarzyszem podczas jego podróży. Poznaj mnóstwo ciekawych postaci od bardzo rozsądnego króla do bardzo zajętego businessmana. Posłuchaj rad mądrego lisa: "l’essentiel est invisible pour les yeux" ("najważniejsze jest niewidoczne dla oczu").

"Przygody Małego Księcia" zostały zaadaptowane przez dyrektora artystycznego Aslyon Theatre, Martę Mari. To przedstawienie jest międzynarodową współpracą między artystami z Polski, Szkocji, Francji, Irlandi, Australi, Stanów Zjednoczonych i Grecji.

Przygody Małego Księcia są wspierane przez Konsulat Generalny Rzeczpospolitej Polskiej w Edynburgu.

Asylon Theatre założony został w listopadzie 2008 w Edynburgu przez reżyserkę teatralną Martę Mari i menedżera kultury, Edytę Kanię. Pragniemy tworzyć ambitne produkcje teatralne, które będą stymulowały wyobraźnie i marzenia naszych widzów. Istotnym elementem naszego działania jest zgłębianie doświadczeń kulturowych, celebrowanie wielokulturowości poprzez współpracę z artystami z rożnych zakątków świata oraz edukacja teatralna i pobudzenie kreatywności wśród dzieci i młodzieży.

Co, gdzie, kiedy?

13 – 27 Sierpień 2012 (oprócz niedziel) o godzinie 14:00 we Francuskim Instytucie w Edynburgu

The French Institute Scotland, 13 Randolph Crescent, Edinburgh EH3 7TT

Bilety: 7 i 5 funtów

KONKURS: wygraj bilet rodzinny

Mamy do rozdania dwa bilety rodzinne (jeden bilet to maksymalnie pięć osób). Jeżeli chcecie wygrać jeden z nich, wyślijcie maila na nasz adres: [email protected] w tytule wpisując "Przygody Małego Księcia".

Konkurs trwa do piątku 17 sierpnia, do godziny 15:00.

Komentarze 1

zartowalem
24 298 48
zartowalem 24 298 48
#115.08.2012, 21:27

Ja ide w te sobote. Idzie ktos?