Agnieszka Chylińska, jedna z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek rockowych, da dwa koncerty w Wielkiej Brytanii. 12 lutego wystąpi w Edynburgu, a 13 lutego w Newcastle. To część jej trasy koncertowej na 25-lecie kariery artystycznej.
Na samą myśl o mojej Trasie 25-lecia czuję ogromną euforię i entuzjazm. To moje życie, największa miłość i najcudowniejsza relacja: ja i Publiczność. Bo koncert to zawsze duet: artysta i ludzie, którzy go cenią i uwielbiają słuchać. Chcę do Was przyjść taka, jaka jestem: bezczelnie szczera, cholernie Wam oddana i mająca od lat ogromny problem ze słowem „kompromis”
– zaprasza na koncerty Agnieszka Chylińska.
Więcej informacji na temat koncertu w Edynburgu można znaleźć na stronie enjoyuk.pl

Komentarze 13
Czy nagłośnienie będzie równie wspaniałe jak w assembly Room w listopadzie. 1/3 sali siedziała i zastanawiała się czy jest głucha. Po wysłanym sms do podanego w biletach numeru. Ktoś przyszedł postał i odszedł bez akcji.
W przerwie nastąpiła panika, bo nagle cała strona zaczęła mruczeć, ze nie słyszą…
Na koniec grupa chłopaków na sound desku przybiła sobie 5tki z okazji swietnie wykonanej roboty:)
a jakbys to ty organizowala, to byloby cacy? nieladnie tak obgadywac :P
Oj tam, zaraz: "obgadywać". Może tylko szwargota, i chodząc po kominkach, wdaje się w szczegóły? ;)
Piękne słowo, 196 synonimów:
https://synonim.net/synonim/obgadywa%C4%87#g939
:)
slowo piekne, tylko czynnosc opisywana juz nie bardzo :P
Tak swoją drogą... proszę, zerknijcie do opisów, na różnice w covidowych ograniczeniach pomiędzy koncertami w Edynburgu:
https://enjoyuk.pl/pl/repertoire/240.html?view=event
i Newcastle:
https://enjoyuk.pl/pl/repertoire/244.html?view=event