Do góry

Chce internet w domu !!!(edynburgh)

Temat zamknięty
vector
813
vector 813
16.06.2006, 13:41

Witam wszystkich! Probowalem na forum cos znalezc na ten temat, ale nie wiem wszystkiego do konca.Mam linie BTelecom w domu ale nie aktywna,mieszkanie wynajalem niedawno, z energetyki na moje nazwisko przyslali juz pisemko.Czy to wystarczy zeby podpisac umowe na neta ? i gdzie z tym sie udac?nie ukrywam ze licze na wasza pomoc :)   

Agnieszka
296
Agnieszka 296
#116.06.2006, 13:45

Jezeli chcesz zalozyc internet z BT to musisz uaktywnic linie telefoniczna. Najtansza opcja 10£/mc. Czeka sie pare dni na aktywacje.

vector
813
vector 813
#216.06.2006, 13:47

a komu mam  to zglosic?

vector
813
vector 813
#316.06.2006, 13:47

jakis numer albo adres ?

Agnieszka
296
Agnieszka 296
#416.06.2006, 13:49

zadzwon do BT i powiedz, ze chcesz uaktywnic linie. To wystarczy. Internet zakladaj lepiej on - line, bo wtedy modem jest za darmo, przez telefon musialbys zaplacic 25£ za modem.

Agnieszka
296
Agnieszka 296
#516.06.2006, 13:51
Lordzik
144
Lordzik 144
#616.06.2006, 14:04

Witam !

1) Telefon do BT - 0800 800 150. Powiedz, ze chcesz reconect line. Usługa za free i wybierz najtanszy abonament 11 Funtów/miesiąc. Pani poprosi Cię o podanie danych swoich i domu i przez słuchawke powie Ci odrazu jaki masz numer, który będzie Ci później potrzebny do załozenia Broadband-u (internetu). Tel. aktywowali w moim przypadku ok 4 godz.
2) http://www.broadbandchecker.co.uk/ tu masz podsumowanie dostawców netu wraz z cenami. Ja uzywam Tiscali i jest zajebiste !

Powodzenia :)

Nazar
9
Nazar 9
#716.06.2006, 20:26

Lordzik ten link jest lipny albo inaczej - sponsorowany.A tobie vector proponuje zamówić przez neta a nie przez telefon na bank się załapiesz na jakiś rabat. Osobiście polecam Bulldog przeniosłem się po roku w BT i jestem zaje...cie zadowolony.Jak nie być jak mam łącze 16mega na 1 mega wysył plus statyczne ip za ta sama kase co w bt miałem 2 mega na 256kilobajtów.

marcin
55
marcin 55
#816.06.2006, 21:06

nigdy NIGDY NIGDY nie bierz BT okradli mnie sku......  na 115f a internetu co nie mam to nie mam.pisalem skargi,dzwonilem,prosilem i za kazdym razem inna historyjka.Sprawa ciagnie sie juz 4mies ja mam wciaz nie mam inter a bt kasowalo co miesiac 17 az nie zlikwidowalem direct debet w banku.WTEDY odmowili odstapienia lini telefonicznej dla innej firmy z int.ps w domu mam juz 3 modemy dostalem gratis ale int.i tak nie dziala.  nie ma jak AOL  w dial up..-normalnie szybkosc to mnie zabija ALE JEST.     NIGDY NIE BT

Profil nieaktywny
Villemo
#916.06.2006, 21:15

polecam telewesta

sammael
149
sammael 149
#1017.06.2006, 07:19

skoro juz ktos zaczął ten temat. moze z własnych doswiadczen powiecie jak jest u róznych operatorów z blokowaniem sieci p2p, realnymi transferami, i czy zdaza sie czas ze nie ma dostepu do sieci, z winy operatora.

Ishi
28
Ishi 28
#1117.06.2006, 13:06

Vector, zobacz tez tuSammael, ja mam Tiscali i nie narzekam, nie ma przerw, P2P dziala, transfery w zaleznosci od godziny. W nocy wyciaga pelen.

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis