Fajnie by bylo jakby jeszcze wygrali zniemcami, przynajmniej by bylo zrozumiale dlaczego stracilismy ten mecz:)
jak sie takie tabele robi?
jak wygraja z Niemcami to bede im kibicowal;)
remis im wystarczy i bedzie dobrze, wtedy niemcy trafia na anglie i bedzie ciekawie :) ekwador manieczki dj's team rzadzi :D
tajna wiedza niedostepna dla innych