Serio,nie nabijam sie z pupgo.Czy macie moze do oddania do odsprzedania lodowke(co by dzialala:)Lub tez wiecie gdzie np ktos wystawil na ulicy lodowke ;)
Od tego sa dzialy ogloszen, a nie forum.....
wiem;))))))ale nie napisze w ogloszeniach,czy wiecie moze kto gdzies wystawil lodowke?;)
KUPIE MYSZKE MIKI
nie sprzedam!!!!!;))))))))))
ja kupie dinozaura:PPP
nie posiadam;/
eh to nie bedzie z toba biznesu:PPPP
mam dinozaura, zielonego z niebieska grzywka i biala krawatka :) moge wypozyczyc na chwilke :)
zielony powiadasz;PP ile chcesz za niego, zaplace kazda cene pod warunkiem ze jest roslinozerny:)
znaika. a mowilem ze do ogloszen? tu sama widzisz co jest....
bulby, kazda ilosc - sprzedam, albo kupie
Serio,nie nabijam sie z pupgo.Czy macie moze do oddania do odsprzedania lodowke(co by dzialala:)Lub tez wiecie gdzie np ktos wystawil na ulicy lodowke ;)