Do góry

Kupie lodowke;)

Temat zamknięty
Gosia
180
Gosia 180
15.06.2006, 19:53

Serio,nie nabijam sie z pupgo.Czy macie moze do oddania do odsprzedania lodowke(co by dzialala:)Lub tez wiecie gdzie np ktos wystawil na ulicy lodowke ;)

Robotix
815
Robotix 815
#115.06.2006, 19:57

Od tego sa dzialy ogloszen, a nie forum.....

Gosia
180
Gosia 180
#215.06.2006, 20:00

wiem;))))))ale nie napisze w ogloszeniach,czy wiecie moze kto gdzies wystawil lodowke?;)

Michal
555
Michal 555
#315.06.2006, 20:04

KUPIE MYSZKE MIKI

Gosia
180
Gosia 180
#415.06.2006, 20:05

nie sprzedam!!!!!;))))))))))

Lidia Anna
13 153
Lidia Anna 13 153
#515.06.2006, 20:09

ja kupie dinozaura:PPP

Gosia
180
Gosia 180
#615.06.2006, 20:12

nie posiadam;/

Lidia Anna
13 153
Lidia Anna 13 153
#715.06.2006, 20:13

eh to nie bedzie z toba biznesu:PPPP

imskrak
1 071
imskrak 1 071
#815.06.2006, 21:18

mam dinozaura, zielonego z niebieska grzywka i biala krawatka :) moge wypozyczyc na chwilke :)

Lidia Anna
13 153
Lidia Anna 13 153
#915.06.2006, 21:23

zielony powiadasz;PP ile chcesz za niego, zaplace kazda cene pod warunkiem ze jest roslinozerny:)

Robotix
815
Robotix 815
#1015.06.2006, 21:41

znaika. a mowilem ze do ogloszen? tu sama widzisz co jest....

marshall
7 587
marshall 7 587
#1115.06.2006, 23:19

bulby, kazda ilosc - sprzedam, albo kupie

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis