Do góry

niech was pieklo pochlonie

Temat zamknięty
seaman
15 058
seaman 15 058
03.04.2008, 21:19

:P wszystkich co pisza na szkocji net ....i w diably z nami, niech sie ogien piekielny zemsci nad naszymi duszami

skuterek
1 483
skuterek 1 483
#9103.04.2008, 22:05

Jolka Jolka a pamietasz ta Agnieszke te co sie wyprowadzila?

seaman
15 058
seaman 15 058
#9203.04.2008, 22:07

zima byla stulecia ...ale wiesz Jolka i tak miala fajny biust

Abbie
229
Abbie 229
#9303.04.2008, 22:09

a slonce spadalo nie mogac spasc

skuterek
1 483
skuterek 1 483
#9403.04.2008, 22:10

przykro mi ze znowu w zyciu jej nie wyszlo niech ratuje co sie da

seaman
15 058
seaman 15 058
#9503.04.2008, 22:10

spadlo tylko nikt sie nie zachwycil tym faktem

seaman
15 058
seaman 15 058
#9603.04.2008, 22:11

a co na to efekt cieplarniany ? ....wkurwia sie ...ma za co

Abbie
229
Abbie 229
#9703.04.2008, 22:12

ale ona i tak z cyrkiem jakims wybedzie

Abbie
229
Abbie 229
#9803.04.2008, 22:12

i potem po benefity wroci...

seaman
15 058
seaman 15 058
#9903.04.2008, 22:13

wroci nie wroci a zapach i tak zostanie

seaman
15 058
seaman 15 058
#10003.04.2008, 22:13

zielone oliwki sa lepsze od czarnych ...dlaczego ?

skuterek
1 483
skuterek 1 483
#10103.04.2008, 22:14

noc sie kiedys skonczy wiec nie placz Ewka

seaman
15 058
seaman 15 058
#10203.04.2008, 22:14

ewka juz dawno jest slepa

seaman
15 058
seaman 15 058
#10303.04.2008, 22:15

ile nocy plakac mogla ?

Abbie
229
Abbie 229
#10403.04.2008, 22:16

tutaj sie nie zgodze, czarne lepsze

skuterek
1 483
skuterek 1 483
#10503.04.2008, 22:16

niewazne ile nocy... ona byla ze snu a ja bajerowalem ja trzy miesiace

seaman
15 058
seaman 15 058
#10603.04.2008, 22:17

szare jest the best ...i tu moja racja jest ...veto ...veto

seaman
15 058
seaman 15 058
#10703.04.2008, 22:17

pawel a widziales kiedys biala wrone ?

Abbie
229
Abbie 229
#10803.04.2008, 22:18

trzy noce z deszczem i nie ma wody na pustyni

skuterek
1 483
skuterek 1 483
#10903.04.2008, 22:19

oj seaman to jest  tylko takie okreslenie jak ktos ma niepowtarzalna ksiazke

seaman
15 058
seaman 15 058
#11003.04.2008, 22:19

a co z fasolkami ? ....kto je zabral ?

skuterek
1 483
skuterek 1 483
#11103.04.2008, 22:20

to ja typ niepokorny nikt nie wie co, ofiaruje mojej dziewczynie

seaman
15 058
seaman 15 058
#11203.04.2008, 22:21

gdybym mogl ...wszystko !!!!

Abbie
229
Abbie 229
#11303.04.2008, 22:22

z kwiatow holandii utkany crap

seaman
15 058
seaman 15 058
#11403.04.2008, 22:23

z kwiatow holandii calun dla niej jedyny ....wiem to nie w tekscie ale ............

skuterek
1 483
skuterek 1 483
#11503.04.2008, 22:23

wieczorem przed mym domem... czwarty strag, piaty strag....

seaman
15 058
seaman 15 058
#11603.04.2008, 22:24

zawsze sie zastanawiam dlaczego ta kaloza mnie przesladuje kiedy wchodze do siebie

skuterek
1 483
skuterek 1 483
#11703.04.2008, 22:24

Abbie dawaj cos teraz Ty ja juz nie moge :)

seaman
15 058
seaman 15 058
#11803.04.2008, 22:25

pawel  ....facet zawsze moze ....niezapominaj !

Abbie
229
Abbie 229
#11903.04.2008, 22:26

wytrzezwialam :) sklamalam :)

skuterek
1 483
skuterek 1 483
#12003.04.2008, 22:26

to bylo loze w kolorze czerwonym a to byl ... aborygen aborygen...

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis