:P wszystkich co pisza na szkocji net ....i w diably z nami, niech sie ogien piekielny zemsci nad naszymi duszami
Jolka Jolka a pamietasz ta Agnieszke te co sie wyprowadzila?
zima byla stulecia ...ale wiesz Jolka i tak miala fajny biust
a slonce spadalo nie mogac spasc
przykro mi ze znowu w zyciu jej nie wyszlo niech ratuje co sie da
spadlo tylko nikt sie nie zachwycil tym faktem
a co na to efekt cieplarniany ? ....wkurwia sie ...ma za co
ale ona i tak z cyrkiem jakims wybedzie
i potem po benefity wroci...
wroci nie wroci a zapach i tak zostanie
zielone oliwki sa lepsze od czarnych ...dlaczego ?
noc sie kiedys skonczy wiec nie placz Ewka
ewka juz dawno jest slepa
ile nocy plakac mogla ?
tutaj sie nie zgodze, czarne lepsze
niewazne ile nocy... ona byla ze snu a ja bajerowalem ja trzy miesiace
szare jest the best ...i tu moja racja jest ...veto ...veto
pawel a widziales kiedys biala wrone ?
trzy noce z deszczem i nie ma wody na pustyni
oj seaman to jest tylko takie okreslenie jak ktos ma niepowtarzalna ksiazke
a co z fasolkami ? ....kto je zabral ?
to ja typ niepokorny nikt nie wie co, ofiaruje mojej dziewczynie
gdybym mogl ...wszystko !!!!
z kwiatow holandii utkany crap
z kwiatow holandii calun dla niej jedyny ....wiem to nie w tekscie ale ............
wieczorem przed mym domem... czwarty strag, piaty strag....
zawsze sie zastanawiam dlaczego ta kaloza mnie przesladuje kiedy wchodze do siebie
Abbie dawaj cos teraz Ty ja juz nie moge :)
pawel ....facet zawsze moze ....niezapominaj !
wytrzezwialam :) sklamalam :)
to bylo loze w kolorze czerwonym a to byl ... aborygen aborygen...
:P wszystkich co pisza na szkocji net ....i w diably z nami, niech sie ogien piekielny zemsci nad naszymi duszami