:P wszystkich co pisza na szkocji net ....i w diably z nami, niech sie ogien piekielny zemsci nad naszymi duszami
klam panna klam ....a moze jutro obudzi sie dzien bez klamstw twym klamstwem zawstydzony
pawel, wstan, powiedz nie jestem sam :)
dobroc jest zla ...zlo jest niezalezne
to wszystko przez muminki
ale mam to powiedziec tak po prostu Abbie....tak...o sobie samym.... uuuuuuu.uuuu.uuuuuuuu :)
sam o sobie samym ........zycie jest takie skomplikowane
ale z tym lozem trafiles, youtube to potega, 5 min break...
Amen
ja mam wszystko w glowie ;P jutuby mi nie potrzebne :P
i nikomu nie wolno sie z tego smiac...
to ja !z piekla rodem!razem z Dante drogi do szkocji szukamy.
wracajac do utworzonego tematu i tych co ma ich pochlonac pieklo:"Ja wierzę, oni tańczą wciążOni żyją swoim życiemI dopłyną tam gdzie chcąI ja tu jeszcze wroce nie zostawie tego"
oni zaraz przyjda tu
nie ma nikt takiej nadzieji jak ja
czekam trzeci dzien...
niech przyjda...jak milo z kumplami w gromadzie zapalic....
hulali po polu i pili kakao ;)
mydlo lubi zabawe ;)
co z nami bedzie? za oknem swit :)
Walcze jak świstak ze sreberkiem i milką :)
Rob co chcesz i gadaj mi co chceszDniem i nocaSwiata juz nie zmienie, siebie tezBo i po co :)
Zostawcie Tytanica ....
i nawet kiedy bede sam, nie zmienie sie, to nie moj swiat :)
nie wierz nigdy kobiecie, dobra rade Ci dam :)
Facet to świniaaaaaaaaa :)
to ja, narcyz sie nazywam :)
dwie na jednego !!!! - Nie macie szans z mistrzem :P
zakochalem sie na nowo w brukowej gazecie i internecie :P
Spoko jestem tu jeszcze wrazie czego wołaj ;)
dzis panem swiate ten zostanie kto pozna magie tych trzech slow....
:P wszystkich co pisza na szkocji net ....i w diably z nami, niech sie ogien piekielny zemsci nad naszymi duszami