Do góry

niech was pieklo pochlonie

Temat zamknięty
seaman
15 058
seaman 15 058
03.04.2008, 21:19

:P wszystkich co pisza na szkocji net ....i w diably z nami, niech sie ogien piekielny zemsci nad naszymi duszami

seaman
15 058
seaman 15 058
#12103.04.2008, 22:27

klam panna klam ....a moze jutro obudzi sie dzien bez klamstw twym klamstwem zawstydzony

Abbie
229
Abbie 229
#12203.04.2008, 22:27

pawel, wstan, powiedz nie jestem sam :)

seaman
15 058
seaman 15 058
#12303.04.2008, 22:28

dobroc jest zla ...zlo jest niezalezne

seaman
15 058
seaman 15 058
#12403.04.2008, 22:28

to wszystko przez muminki

skuterek
1 483
skuterek 1 483
#12503.04.2008, 22:28

ale mam to powiedziec tak po prostu Abbie....tak...o sobie samym.... uuuuuuu.uuuu.uuuuuuuu :)

seaman
15 058
seaman 15 058
#12603.04.2008, 22:29

sam o sobie samym ........zycie jest takie skomplikowane

Abbie
229
Abbie 229
#12703.04.2008, 22:30

ale z tym lozem trafiles, youtube to potega, 5 min break...

seaman
15 058
seaman 15 058
#12803.04.2008, 22:30
skuterek
1 483
skuterek 1 483
#12903.04.2008, 22:31

ja mam wszystko w glowie ;P jutuby mi nie potrzebne :P

Abbie
229
Abbie 229
#13003.04.2008, 22:32

i nikomu nie wolno sie z tego smiac...

Edyta
1 475
Edyta 1 475
#13103.04.2008, 22:37

to ja !z piekla rodem!razem z Dante drogi do szkocji szukamy.

skuterek
1 483
skuterek 1 483
#13203.04.2008, 22:42

wracajac do utworzonego tematu i tych co ma ich pochlonac pieklo:"Ja wierzę, oni tańczą wciążOni żyją swoim życiemI dopłyną tam gdzie chcąI ja tu jeszcze wroce nie zostawie tego"

Abbie
229
Abbie 229
#13303.04.2008, 22:46

oni zaraz przyjda tu

skuterek
1 483
skuterek 1 483
#13403.04.2008, 22:52

nie ma nikt takiej nadzieji jak ja

Abbie
229
Abbie 229
#13503.04.2008, 22:53

czekam trzeci dzien...

skuterek
1 483
skuterek 1 483
#13603.04.2008, 22:54

niech przyjda...jak milo z kumplami w gromadzie zapalic....

Abbie
229
Abbie 229
#13703.04.2008, 22:57

hulali po polu i pili kakao ;)

skuterek
1 483
skuterek 1 483
#13803.04.2008, 22:59

mydlo lubi zabawe ;)

Abbie
229
Abbie 229
#13903.04.2008, 23:03

co z nami bedzie? za oknem swit :)

onek77
176 24
onek77 176 24
#14003.04.2008, 23:06

Walcze jak świstak ze sreberkiem i milką :)

skuterek
1 483
skuterek 1 483
#14103.04.2008, 23:07

Rob co chcesz i gadaj mi co chceszDniem i nocaSwiata juz nie zmienie, siebie tezBo i po co :)

Jezabel
6 932
Jezabel 6 932
#14203.04.2008, 23:08

Zostawcie Tytanica ....

Abbie
229
Abbie 229
#14303.04.2008, 23:10

i nawet kiedy bede sam, nie zmienie sie, to nie moj swiat :)

skuterek
1 483
skuterek 1 483
#14403.04.2008, 23:11

nie wierz nigdy kobiecie, dobra rade Ci dam :)

Jezabel
6 932
Jezabel 6 932
#14503.04.2008, 23:13

Facet to świniaaaaaaaaa :)

Abbie
229
Abbie 229
#14603.04.2008, 23:13

to ja, narcyz sie nazywam :)

skuterek
1 483
skuterek 1 483
#14703.04.2008, 23:15

dwie na jednego !!!! - Nie macie szans z mistrzem :P

skuterek
1 483
skuterek 1 483
#14803.04.2008, 23:15

zakochalem sie na nowo w brukowej gazecie i internecie :P

onek77
176 24
onek77 176 24
#14903.04.2008, 23:16

Spoko jestem tu jeszcze wrazie czego wołaj ;)

Abbie
229
Abbie 229
#15003.04.2008, 23:17

dzis panem swiate ten zostanie kto pozna magie tych trzech slow....

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis