Do góry

Prawda w oczy kole

Temat zamknięty
Profil nieaktywny
Bartlomiej24
14.05.2012, 13:01

Kto zarabia średnią krajową, która wynosi tu już ponad Ł35,000 rocznie?
Może kilka osób sie znajdzie, ale niewiele.

Kto pracuje na chociaż niskim stanowisku kierowniczym i odpowiada za pracę kilkunastu innych osób?
Niewielu.

Kto pracuje w instytucji, biurze itp, w którym osoby czyszczące kibelki nie są w w większości narodowości polskiej?
Nikt

Jeszcze ktoś ma wątpliwości jaki szczebel drabiny społecznej zajmujemy tutaj? Gratuluję samozadowolenia :) Podziękujcie zdrajcom rządzącym w Polsce!

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#6114.05.2012, 18:21

paprykarz

może nie uwierzysz ale wielu Polaków zarabia powyżej 35k rocznie.znam kilku. 35k to taka niska pensja menagera sredniego szczebla

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#6214.05.2012, 18:28

Właśnie chciałam wspomnieć o tych kompleksach.. mam ciągle takie przeczucie "czytając" go że chłopak jest naprawdę z jakiś powodów mocno zakompleksiony.Może to wychowanie w jakiejś Krowiej Wólce, może brak odpowiedniego wykształcenia bądź co tam jeszcze,czym nie będę sobie zaprzątać głowy.
I po raz kolejny stosuje tanią prowokację, nie rozumiem tylko czemu forumowicze ciągle dają się w nią wciągnąć.
W te puste bartkowe dysputy o dupie.
Bartku czy też Bartoszu więcej pokory

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#6314.05.2012, 18:42

chabrowa.
w tym co piszesz masz 100%-ową rację. koledzy bartlomieja24 lepiej poradzili sobie w życiu. mają mieszkania, samochody, inteligentne dziewczyny, w wyborach nie głosuja na PiS. natomiast nasz bohater bartłomiej24, już od najmłodszych klas szkoły podstawowej, miał problemy w nauce, był najgorszy na szkolnym boisku-był taką łajzą klasową, wiecznie kopanym w dupę.
jak po wielu latach w końcu nauczył się trochę pisać i czytać, czytać ze zrozumieniem nie umie, to wskoczył na fora i pokazuje jak to ma mózg wyprany i poszukuje poklasku wśród ludzi inteligentnych.niestety nie wie o tym, bo i skąd, że inni-my, reprezentujemy wyższy poziom, nie mamy kompleksów niższości. on nie pojmuje tego, gdyż jak wyżej napisałem, chłopak sobe w zyciu nie poradził.

bartłomieju24. poszedł do budy. tam twoje miejsce

bus_37
Dundee
24 200 114
bus_37 Dundee 24 200 114
#6414.05.2012, 18:44

piniadze, kuzwa piniadze...

Motor K***A!

snow_crash
9 022
snow_crash 9 022
#6514.05.2012, 18:55

£32k to sie zarabia na wyzynach spolecznych
srednie zarobki na cale UK w 2011 wynosily £26k, w Szkocji jakies £23k

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#6614.05.2012, 18:56

snow- troche chyba przesadzasz

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#6714.05.2012, 18:58

35k- owszem jest to niezła pensja ale rewelacji nie widzę.

snow_crash
9 022
snow_crash 9 022
#6814.05.2012, 19:23

najlepiej chyba spojrzec na to w ten sposob:

Rozklad zarobkow w UK, na 30mln placacych podatki (zr. wikipedia):

0-£12000 10mln podatnikow
£12001-£20000 8.5mln podatnikow
£20001-£30000 6mln podatnikow
£30001-£50000 4mln podatnikow
£50001-£70000 0.9mln podatnikow
£70001+ 0.9mln podatnikow.

Z prostej analizy powyzszej tabeli wynika ze:
10mln osob zarabia ponizej minimum socjalnego, to az 1/3 podatnikow.
24mln osob, czyli 80% pracujacych w uk, nie zarabia wiecej niz £30k
A wiec tylko co 5ty podatnik w UK zarabia powyzej £30k/rok, a jedynie jeden na pietnastu moze sie pochwalic zarobkami wyzszymi niz £50k

jannowak
1 099
jannowak 1 099
#6914.05.2012, 20:12

Ja wiem tylko tyle
-ci co sie chwala ze wiele zarabiaja to gówno zarabiaja
-kto zarabia sporo ten sie nie chwali

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#7014.05.2012, 20:15

#62 Ja mam wlasnie takie wrazenie, ze Bartusia cos w dupe kole ;)

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#7114.05.2012, 20:16

Nie mniej jednak Bartek osiągnął swój zamierzony cel tym wątkiem:)

kama79_79
Glasgow
22 709
#7214.05.2012, 20:28

Boze...35k, to ponad 2100...na reke...
Rzeczywiscie rewelacja...
3 osobowa rodzina tanczy i spiewa za to caly miesiac...;D

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#7314.05.2012, 20:40

No ja nie wiem czy osiagnal. Raczej nie znalazl rozwiazania na jego bol spowodowany tym koleniem w dupie ;)

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#7414.05.2012, 20:47

A niech go dalej kole
Ważne żeby zaglądał w swoje anie cudze "gorczki" czy ma tam jeszcze kaszę;)

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#7514.05.2012, 20:48

kama
masz całkowitą racje. za 3.5-4 tys. miesięcznie 4-osobowa rodzina zyje juz w miarę normalnie. 1300-1500 idzie na oplaty i rachunki. a reszta na zycie już prawie normalne

paprykarz.
2 584
paprykarz. 2 584
#7614.05.2012, 20:50

Ad 72

Jak on ma 35 i ona 25 to mysle ze 3 osobowa rodzina ma juz dobrze.

Albo oboje po 28 tez jest milo :-))

bus_37
Dundee
24 200 114
bus_37 Dundee 24 200 114
#7714.05.2012, 22:24

35, 48, 103, 17...

pierdolenie o szopenie.

Zalezy jak zyjesz, jak to powiedzial kiedys towarzysz kaszanka: Ile to trzeba zarabiac zeby cos odlozyc. Taki kier z 25k, wybuduje dom w polszy, taki kaszanka przezyje moze ze 3 miechy...

Czesto gesto jest tak ze ci z 17-20k wycisna z tyj wyplaciny wiecej niz taki lekkoduch kaszank, kama czy i ja, ale tutaj nastepuje pytanie zyc czy odkladac?! kazdy zapewne sam sobie odpowie na to pytanie. Waliz srednie krajowe, bierz overtajmy :)

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#7814.05.2012, 22:28

pozeracz
#75 | Dziś - 20:48

kama
masz całkowitą racje. za 3.5-4 tys. miesięcznie 4-osobowa rodzina zyje juz w miarę normalnie. 1300-1500 idzie na oplaty i rachunki. a reszta na zycie już prawie normalne

No w sumie prawda,mam na waciki, karmę dla pasa i czasem starcza nawet na kosmetyki Estee Lauder;P

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#7914.05.2012, 22:29

*psa:)

bus_37
Dundee
24 200 114
bus_37 Dundee 24 200 114
#8014.05.2012, 22:33

kuzwa o kasie to sie mowilo w 2005, pare tygodni temu mijalem polokow w nowiutkiej BMW X6 12reg, z benow tego raczej nie przycieli....

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#8114.05.2012, 22:34

Bus powiedz aż ci gula w gardle podskoczyła co?;)

lolek_x
3 151
lolek_x 3 151
#8214.05.2012, 22:36

@80

skoro ich mijales to skad pewnosc z epolacy?:)

bus_37
Dundee
24 200 114
bus_37 Dundee 24 200 114
#8314.05.2012, 22:40

chabrowa
#81 | Dziś - 22:34

Bus powiedz aż ci gula w gardle podskoczyła co?;)

musialem az szyber w mojej swini odsunac co by para uszla...

Lolek, tylko poloki jezdza na tzw "cfffaniaka" tzn jedna na na kierownicy, prowadzenie nadgarstkiem, charakterystyczne skrzywienie kregoslupa i niunia w pasemkach na fotelu pasazera.

bus_37
Dundee
24 200 114
bus_37 Dundee 24 200 114
#8414.05.2012, 22:41

ale zeby nie bylo, bardzo dobrze, zeby tylko wiecej takich...

lolek_x
3 151
lolek_x 3 151
#8514.05.2012, 22:43

@83

heh :)) to ci sie udalo

ja tez kiedys widzialem na prestwick x6 tam poznalem po akcencie na parkingu lub bardziej polskim swojskim przecinku "k....wa" ;)

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#8614.05.2012, 22:43

Bus to się nazywa "fachowo" "zimny łokieć";P charakterystyczny dla posiadaczy BMW
Ale my tu o zarobkach, ja?

bus_37
Dundee
24 200 114
bus_37 Dundee 24 200 114
#8714.05.2012, 22:51

na prestwick to mogl byc ten polski pilkazyna, on mial w glasgow x6 tke.

Chabrowa X6 nowka funkiel kosztuje 47k w najtanszej opcji, jak juz mowilem, przeczy to teorii bartlomieja24.

lolek_x
3 151
lolek_x 3 151
#8814.05.2012, 22:58

@87

tego nie wiem ale wyrazal sie po swojsku ;) kolorek byl bialy.....

lolek_x
3 151
lolek_x 3 151
#8914.05.2012, 23:00

co do teorii bartlomieja to pewnei zaraz powie ze to byl komuch, mnie serio zastanawia kult biedy w pisie, oni nienawidza tych ktorzy sie czegos dorobili w zyciu.... ja rozumiem ze przyklad idzie od prezesa, mieszkanie z mama kot, ale robienie z kazdego kto sobie radzi tak czy inaczej kogos zlego jest "dziwne"

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#9014.05.2012, 23:07

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis