no ale spojrzmy na sprawe tak - jaki normalny , zdrowy facet wytrzyma cale zycie bez seksu ??? nawet bez "trzepania" bo to tez grzech!!! no jaki?? a jakos nie chce mi sie wierzyc zeby ksieza nie robili chociaz jednej z tych dwoch rzeczy. a wydaje mi sie ze hormony i tzw "zew natury" sa troche silniejsze od jakiejkolwiek wiary.
Wielu zz tych ksiezy, ktorzy naprawde powstrzymuja sie od seksu w kazdej postaci zostaje dewiantami, zboczencami, homo, pedofilami... Kosciol nie jest w stanie ukryc tej prawdy. W USA po gigantycznej aferze z duchownymi wykorzystujacymi swoje mlode "owieczki" KK wyplacil horendalne odszkodowania i... nic. Nie zamierzaja niczego zmieniac! W Polsce sprawa przedstawia sie innaczej, ludzie sa na tyle glupi, ze probuja nie widziec oczywistej prawdy o wykorzystwaniu dzieci i nastolatkow przez ksiezy. Nawet rodzice skrzywdzonych dzieci ich bronia! Ciesze sie, ze jestem tutaj, gdzie rodzina nie bedzie mnie nalkaniac do wysylania dzieci do kosciola i na religie...
http://wiadomosci.o2.pl/?s=257&t=231550