Do góry

przymuszac, nie przymuszac?

Temat zamknięty
Uzytkownik_1
306
#107.06.2006, 12:15

chca podupczyc bez ukrywania sie:/

Lidia Anna
13 153
Lidia Anna 13 153
#207.06.2006, 12:16

w sumie dobry pomysl, bio jak juz ksieza gadaja o sexie i milosci to lepiej zeby wiedzieli o czym mowia :)
swoja droga ciekawwe czy by uzywali srodki antykoncepcyjne czy masowo zgarniali becikowe :)

Julia
1 512
Julia 1 512
#307.06.2006, 12:18

na pewno nie byliby tak sfrustrowani

Julia
1 512
Julia 1 512
#407.06.2006, 12:18

dobre, Kitka, z tym becikowym :) bo antykoncepcja przeciez be jest.

MarcusFenix
1 788
MarcusFenix 1 788
#507.06.2006, 12:20

no ale spojrzmy na sprawe tak - jaki normalny , zdrowy facet wytrzyma cale zycie bez seksu ??? nawet bez "trzepania" bo to tez grzech!!! no jaki?? a jakos nie chce mi sie wierzyc zeby ksieza nie robili chociaz jednej z tych dwoch rzeczy. a wydaje mi sie ze hormony i tzw "zew natury" sa troche silniejsze od jakiejkolwiek wiary.

Julia
1 512
Julia 1 512
#607.06.2006, 12:25

tez sie nad tym zastanawialam, navy_seal. wiara wiara, ale jednak natury tak latwo sie przezwyciezyc/zignorowac nie da.

Lidia Anna
13 153
Lidia Anna 13 153
#707.06.2006, 12:27

Juz niedlugo bedziemy miec w katolandzie samych ksiezy i ich potomstwo ;)

MarcusFenix
1 788
MarcusFenix 1 788
#807.06.2006, 12:27

taki ksiadz by sie budzil co rano z mokra posciela :DD

Uzytkownik_1
306
#907.06.2006, 12:37

a ja zostane ksiedzem, jak moj ojciec i dziadek.. i w celibacie bede zyl poboznie i szczesliwie,a moj syn bedzie biskupem..

Lidia Anna
13 153
Lidia Anna 13 153
#1007.06.2006, 12:38

a twoj wnuk , na pewno zostanie papiezem :PP

plant666
13 056
plant666 13 056
#1107.06.2006, 12:38

nie dostana pozwolenia, gdyby kosciol miac realizowac program szerzenia dobra i milosci, juz dawno nie dzialyby sie te wszystkie rzeczy. sprawa sie rozbija o pieniadze i wiernosc organizacji, dzieci i rodziny w ogole moga rozbic jako taka jednosc czarnego systemu.

Lidia Anna
13 153
Lidia Anna 13 153
#1207.06.2006, 12:41

a co z zakonnicami, ??? tak dziwnie ksiedzu wolno a im nie to tylko one beda grzeszyc???

Uzytkownik_1
306
#1307.06.2006, 12:45

wiecie, czym roznia sie zakonnice od robaczkow swietojanskich??
niczym - robaczki swieca i zakonnice tez swieca ;PP

Julia
1 512
Julia 1 512
#1407.06.2006, 12:47

Tomaszz: niezle z ta swieca :)
albo marchewka nie-krojona na obiad :)

Uzytkownik_1
306
#1507.06.2006, 12:50

ale robaczki nie marchewkuja, tylko swieca;)

Uzytkownik_1
306
#1607.06.2006, 12:51

'nie ma slowa w Biblii o celibacie. znacie sie, czy sie nie znacie??' - czyje to, hm?
P.S. fuckt, ANI SLOWA

Julia
1 512
Julia 1 512
#1707.06.2006, 12:52

bo to byla pomylka: '...i bedziesz zyl w celi, bracie...'  a nie: '...w celibacie...' :)))

Uzytkownik_1
306
#1807.06.2006, 12:53

tak wlasnie;)

Lidia Anna
13 153
Lidia Anna 13 153
#1907.06.2006, 12:54

he he :PPP

Lidia Anna
13 153
Lidia Anna 13 153
#2007.06.2006, 12:59

chyba jednak becikowe bo prezerwatywy nadal zakazane :)

Uzytkownik_1
306
#2107.06.2006, 13:16

ale Ben cos jakos mowil, ze mozna gumke, coby przed HIV sie uchronic, czy cus..

wojtek
1 898
wojtek 1 898
#2207.06.2006, 16:17

Moga zostac Pastorami prawda, albo Popami hi,hi. imiec swa rodzine.

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#2307.06.2006, 16:31

Wielu zz tych ksiezy, ktorzy naprawde powstrzymuja sie od seksu w kazdej postaci zostaje dewiantami, zboczencami, homo, pedofilami... Kosciol nie jest w stanie ukryc tej prawdy. W USA po gigantycznej aferze z duchownymi wykorzystujacymi swoje mlode "owieczki" KK wyplacil horendalne odszkodowania i... nic. Nie zamierzaja niczego zmieniac! W Polsce sprawa przedstawia sie innaczej, ludzie sa na tyle glupi, ze probuja nie widziec oczywistej prawdy o wykorzystwaniu dzieci i nastolatkow przez ksiezy. Nawet rodzice skrzywdzonych dzieci ich bronia! Ciesze sie, ze jestem tutaj, gdzie rodzina nie bedzie mnie nalkaniac do wysylania dzieci do kosciola i na religie... 

Lidia Anna
13 153
Lidia Anna 13 153
#2407.06.2006, 16:32

bo to jest katolandia, ksieza sa traktowani na rowno ze swietymi!

MCMISZCZ
5
#2507.06.2006, 17:02

cytuje mojego kumpla NISZCZ PAL GWALC

plant666
13 056
plant666 13 056
#2607.06.2006, 20:16

i teraz zdana matura z religii [naprawde ciekawi mnie kwestia formalna] bedzie oznaczala, iz ma sie wyksztalcenie srednie. kto ma pomysl na kolejna paranoje, ja wciaz obstawiam, iz kazdy biskup bedzie profesorem, a arcybiskup generalem

Julia
1 512
Julia 1 512
#2708.06.2006, 15:32

no a jak ktos jest innego wyznania, to mature oblewa?

Lidia Anna
13 153
Lidia Anna 13 153
#2808.06.2006, 15:40

innego wyznania tez sie musi nauczyc, a co jak wszyscy to wszyscy nie ma wyjatkow, jak ci sie nie podoba to musisz zyc bez matury;)

Julia
1 512
Julia 1 512
#2908.06.2006, 15:44

nawet sobie nie wyobrazam, jak taki egzamin ma wygladac...

multigad
1 275
multigad 1 275
#3008.06.2006, 21:18

A w Norwegii aresztowali pedofila buddystę. Taka karma.

  • Strona
  • 1
  • z
  • 2

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis