wiem ze juz o tym bylo ale nie umiem tego znaleść chodzi mi o wysokość odatku do opłacanego czynszu jesli sie samemu wynajmuje mieszkanie wraz z dzieckie wiem ze cos takiego istnieje niewiem tylko gdzie się o to starać bardzo prosze o pomoc dzieki pozdrowienia
wiem ze juz o tym bylo ale nie umiem tego znaleść chodzi mi o wysokość odatku do opłacanego czynszu jesli sie samemu wynajmuje mieszkanie wraz z dzieckie wiem ze cos takiego istnieje niewiem tylko gdzie się o to starać bardzo prosze o pomoc dzieki pozdrowienia