czy ktos orientuje sie czy mozna na tym wyjechac na autostrade?
Nie można :) pzdr
Nie, nie mozna.
Nie można jeździć po autostradach :)
aaa szlag by Cie... ;)
hm do kogo to było dyziu ?:D
dobrze kojarzysz ;)
Nie można na provinsionalu jeździć po autostradach. Mój instruktor nawet ściąga elkę z góry jak ma jechać do kursanta a wie że będzie jechał autostradą
niestety ale nie mozna :/
dyziu za wolny byles niestety...:P przykro mi :)
tiaa...
czy ktos orientuje sie czy mozna na tym wyjechac na autostrade?