Do góry

licence provesional l

Temat zamknięty
Profil nieaktywny
angel
01.02.2010, 12:36

czy ktos orientuje sie czy mozna na tym wyjechac na autostrade?

szalonaa_87
339
#101.02.2010, 12:38

Nie można :) pzdr

Profil nieaktywny
Użytkownik
#201.02.2010, 12:38

Nie, nie mozna.

Julka
76
Julka 76
#301.02.2010, 12:39

Nie można jeździć po autostradach :)

Profil nieaktywny
Użytkownik
#401.02.2010, 12:39

aaa szlag by Cie... ;)

szalonaa_87
339
#501.02.2010, 13:26

hm do kogo to było dyziu ?:D

Profil nieaktywny
Użytkownik
#601.02.2010, 13:33

dobrze kojarzysz ;)

Profil nieaktywny
gregor1983
#708.02.2010, 12:32

Nie można na provinsionalu jeździć po autostradach. Mój instruktor nawet ściąga elkę z góry jak ma jechać do kursanta a wie że będzie jechał autostradą

diabloo_
109
diabloo_ 109
#808.02.2010, 12:59

niestety ale nie mozna :/

szalonaa_87
339
#906.03.2010, 06:54

dyziu za wolny byles niestety...:P przykro mi :)

Profil nieaktywny
Użytkownik
#1007.03.2010, 20:38

tiaa...

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis