Do góry

BIOTECHNOLOGIA!!

Temat zamknięty
Karolina
70
28.04.2006, 15:24

hej czy jest ktoś kto znalazł pracę po biotechnologii?

majkel77
1 163
majkel77 1 163
#128.04.2006, 20:07

Byłem zawodowo w Dundee Technology Park w firmie która mutowała :-) roślinki i wykorzystywała to na swoich farmach rozmieszczonych tu i tam - takze biotechnolog ma co robić - no chyba ze mylę pojęcia...

MarcusFenix
1 788
MarcusFenix 1 788
#228.04.2006, 21:09

no ja pomagalem dr.ZLO zmutowac kaktusa z tygrysem zeby stworzyc bestie ktora pomoze nam przejac swiat, ale nie wyszlo :))

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis