Do góry

Co z tym.....?

Temat zamknięty
matek
12
matek 12
13.06.2005, 15:22

Wlasnie chodzi o podatek, ponoc mozna starac sie o zwrot ale sa jakies limity i jak obliczyc czy sie nalezy zwrot czy nie....? W moim przypadku wyglada to tak: pracuje od czerwca i ponizej nastepuje wypis P60: Previous employment:PAY 2615.00 This employment: PAY 4527.40 Total for the year Pay 7142 Tax Deducted: 5.80 Tax deducted or refunded (R): 278.26 Tax deducted: 284 Final Tax code 474L Co jak gdzie i kiedy?

Fiszka
2 060
Fiszka 2 060
#113.06.2005, 19:00

Witaj w klubie zdezorientowanych:(

narkoradko
1 950
narkoradko 1 950
#213.06.2005, 19:04

wedlog moich obliczen w pamieci przysluguje ci zwrot ?6

narkoradko
1 950
narkoradko 1 950
#313.06.2005, 19:04

wedlug znaczy..

narkoradko
1 950
narkoradko 1 950
#413.06.2005, 19:05

?6 to szesc funtow. ale moge sie mylic o pare pensow...

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#513.06.2005, 19:13

jeeezu.. co tu obliczac? idziesz do inland revenue, dajesz panience P60 i P45 i czekasz na czek.

narkoradko
1 950
narkoradko 1 950
#613.06.2005, 19:18

a jeszcze prosciej wyslac...

Pawel
141
Pawel 141
#713.06.2005, 19:43

trzeba wypelnic jeszcze formularz Tax Return, matek - zwrot bedziesz mial... zaplacisz podatek od kwoty 7142 - 4740(kwota wolna) = 2402. Od tego 10 % podatku to jest 240,20 . Zaplaciles 284funty podatku. Wiec... wedlug moich obliczen zwroca Ci 44,20 L

narkoradko
1 950
narkoradko 1 950
#813.06.2005, 22:17

blad: 10% od 2020 czyli 202 + 22% od reszty

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis