Do góry

czy jest ktoś kto mógłby nam pomóc?

Temat zamknięty
włodzimierz
35
06.05.2006, 10:48

Witam wszystkich mam do was pytanie czy znalazł by się ktoś na tym
forum kto mieszka już w szkocji i zechciał by pomóc rodzinie której
wogóle nie zna?Ja jestem osobą niepełnosprawną poruszającą się na wózku
więc o pracy mogę sobie tylko pomarzyć,ale mój mąż może i chce
pracować.Bardzo chcemy wyjechać i staramy się szukać pracy tutaj ale
jest to bardzo trudne.Mąż jest operatorem cnc.Ze względu na mnie boimy
się pojechać w ciemno ale gdyby ktoś na miejscu pomógł  nam
załatwić pokój i prace nawet pomywacza to dalej poradzimy sobie
sami.Może jest  ktoś kto zechce nam pomóc?

Profil nieaktywny
mariusz
#106.05.2006, 10:50

podaj gg

Profil nieaktywny
mariusz
#206.05.2006, 11:00

wlodzimierz  piszesz blagalny  text  ,nie podajac maila,gg,miasta skad pochodzisz wlasciwie nic ! ...czy to nie wyglada na podpuche ?  mysle ze sie znajdzie wiele osob ktore sa w stanie ci pomoc ...ale traktuj ich powaznie bo poki co  to ten post jest taki jakis  DZIWNY

włodzimierz
35
#306.05.2006, 11:03

przepraszam już się poprawiam moje gg 9018592,meil
[email protected]  jestesmy z leszna ten post jest prawdą
niema żadnej podpuchy

Profil nieaktywny
mariusz
#406.05.2006, 12:01

mam nadzieje ze sie przydalo ?

włodzimierz
35
#506.05.2006, 13:30

Trochę pomogło dzięki

Profil nieaktywny
mariusz
#606.05.2006, 13:41

no  problem ..powodzenia

bepersonneltd
168
#706.05.2006, 16:52

Mam prace dla operatora CNC. Prosze o telefon stacjonarny w Polsce, zebym mogl sie z Panstwem skontaktowac.
Z powazaniem
Bartlomiej Mikosz/Be Personnel Ltd/07711928429

bepersonneltd
168
#806.05.2006, 16:53

Prosze o przeslanie CV na adres [email protected]

Profil nieaktywny
mariusz
#906.05.2006, 16:55

no prosze ,jak sie tu  rzeczy szybko dzieja  !! 

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis