Witam wszystkich mam do was pytanie czy znalazł by się ktoś na tym
forum kto mieszka już w szkocji i zechciał by pomóc rodzinie której
wogóle nie zna?Ja jestem osobą niepełnosprawną poruszającą się na wózku
więc o pracy mogę sobie tylko pomarzyć,ale mój mąż może i chce
pracować.Bardzo chcemy wyjechać i staramy się szukać pracy tutaj ale
jest to bardzo trudne.Mąż jest operatorem cnc.Ze względu na mnie boimy
się pojechać w ciemno ale gdyby ktoś na miejscu pomógł nam
załatwić pokój i prace nawet pomywacza to dalej poradzimy sobie
sami.Może jest ktoś kto zechce nam pomóc?
wlodzimierz piszesz blagalny text ,nie podajac maila,gg,miasta skad pochodzisz wlasciwie nic ! ...czy to nie wyglada na podpuche ? mysle ze sie znajdzie wiele osob ktore sa w stanie ci pomoc ...ale traktuj ich powaznie bo poki co to ten post jest taki jakis DZIWNY
Mam prace dla operatora CNC. Prosze o telefon stacjonarny w Polsce, zebym mogl sie z Panstwem skontaktowac.
Z powazaniem
Bartlomiej Mikosz/Be Personnel Ltd/07711928429
Witam wszystkich mam do was pytanie czy znalazł by się ktoś na tym
forum kto mieszka już w szkocji i zechciał by pomóc rodzinie której
wogóle nie zna?Ja jestem osobą niepełnosprawną poruszającą się na wózku
więc o pracy mogę sobie tylko pomarzyć,ale mój mąż może i chce
pracować.Bardzo chcemy wyjechać i staramy się szukać pracy tutaj ale
jest to bardzo trudne.Mąż jest operatorem cnc.Ze względu na mnie boimy
się pojechać w ciemno ale gdyby ktoś na miejscu pomógł nam
załatwić pokój i prace nawet pomywacza to dalej poradzimy sobie
sami.Może jest ktoś kto zechce nam pomóc?