Do góry

dlaczego Pani chce prac.jako cleaner?

Temat zamknięty
Malgorzata
51
26.03.2006, 09:41

jadę na rozmowę kwalif.na houskeepera, cleanera, pomoc w pralni, kuchni itp. Mam studia, więc co mam powwiedzieć jak zapytają mnie dlaczego właśnie mnie ,mają wybrać albo dlaczego chcę pracować jako cleaner. Jakie podac motywacje oprócz kasy?

Agnieszka
296
Agnieszka 296
#3126.03.2006, 12:08

A czemu szukasz pracy jako cleaner? Sprobuj poszukac czegos lepszego. Skoro z Twoim angielskim "sredniawo" to znaczy, ze nie calkiem zle. Jezeli jestes komunikatywna (mimo slabego ang.) to powinnas cos innego znalesc. Sprobuj, moze sie uda

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#3226.03.2006, 12:17

Lola_26 no co Ty, raczej pomysli, ze ciamajda i zadnej innej pracy nie znajdzie wiec bedzie dobrym pracownikiem obawiajacym sie zwolnienia ;)

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#3326.03.2006, 12:18

aga_wwo piszesz powinnas cos innego znalesc - naprawde jestem ciekaw co jeszcze innego, bardziej prestizowego mozna robic nie znajac jezyka, serio sie pytam

Lola_26
2 867
Lola_26 2 867
#3426.03.2006, 12:20

Iproto, no co Ty, to nie kilka lat wstecz, kiedy to prosili cleanerów, czy kelnerów, zeby akurat u nich pracowali. Teraz stosy c.v. się piętrzą, mozna wybierac i przebierać  i zaden line manager nie będzie chciał z ciamajdą pracować. Tym bardziej, ze tu w hotelach strasznie na zegarek patrzą i Ci powolni szans nie mają.

Agnieszka
296
Agnieszka 296
#3526.03.2006, 12:24

iproto - nie musi byc prestizowe ale za lepsza kase. Proponuje kelnerke - praca nie jest bardziej prestizowa ale lepsza kasa i uczysz sie angielskiego

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#3626.03.2006, 12:24

ehh, Lola_26 bys Ty widziala jak niektorzy nasi rodacy pracuja w hotelach...

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#3726.03.2006, 12:26

mysle aga_wwo, ze na tych stanowiskach jest zabojcza konkurencja, wystarczy popatrzec ile samolotow dziennie przywozi do UK Polakow z funcica

Agnieszka
296
Agnieszka 296
#3826.03.2006, 12:26

Jako cleaner nie bedziesz raczej miala kontaktu z jezykiem

Lola_26
2 867
Lola_26 2 867
#3926.03.2006, 12:27

Pracuja, pracują Iproto, pracowałam w Hotelu 5- gwiazdkowym i podpatrzyłam trochę. Taki jednak co słabo sie stara, zawsze ma szybka drogę do wylotu. A uwierz mi, aplikacji jest multum. Rotacja tez jest duza.

Agnieszka
296
Agnieszka 296
#4026.03.2006, 12:28

iproto - masz racje, ale na stanowisko cleanera tez sie pcha kupa ludzi

Lola_26
2 867
Lola_26 2 867
#4126.03.2006, 12:28

Jak dziewczyna jest ładna, ma schludny wygląd to ją na kelnerkę z pocałowaniem ręki wezmą. Bo chyba kazdy woli jak mu talerz pod nos podstawia ktoś o miłej powierzchowności, a nie jakiś lump.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#4226.03.2006, 12:57

jak jest ładna, schludna to nie musi pracować ;)

Agnieszka
296
Agnieszka 296
#4326.03.2006, 13:04

Lola_26 ma racje - przygotuj sobie pare zgrabnych zdan na rozmowe wst., usmiechaj sie ladnie - powinno poskutkowac. W CW tez moglabys cos wpisac, ze masz doswiadczenie. Wezma Cie na dzien probny, jak jestes w miare zreczna to dasz rade

Malgorzata
51
#4426.03.2006, 13:10

sluchajcie, generalnie z moim angielskim nie jest tak zle, troszkę złownictwa mi brakuje. Ale wiecie jak trudno coś dostać?Wiem ze kelnerka bylaby lepsza, ale ja się chcę zachaczyć gdziekolwiek.A tam języka wymagają.Więc skoro wymagają, to tak sobie myślę - jest potrzebny

Malgorzata
51
#4526.03.2006, 13:11

sorry...zahaczyc

Agnieszka
296
Agnieszka 296
#4626.03.2006, 13:16

Probuj, troche wiary w siebie, jak sie nie uda, to trudno, ale nie zakladaj z gory, ze nie ma sensu, bo nie dasz rady. Skladaj CV w rozne miejsca

Lola_26
2 867
Lola_26 2 867
#4726.03.2006, 13:18

M_michn, a Ty tutaj zarobkowo jesteś, czy chcesz zostać na dłuzej w UK bądź na stałe? jesli myślisz, zeby na dłuzej to musisz miec jakąś ściezkę tzw. kariery. Trochę wiary w siebie. Podstawa to dobre c.v. Poszukaj, popytaj. Co się będziesz w Housekeepingu marnować. Tam ludzie pracują, co w ogóle języka nie znają. Poszkja w skelpach, nawet przy układaniu towarów bądź startuj na kelnerkę.

Malgorzata
51
#4826.03.2006, 13:19

skladam, skladam, nawet do mnie dzwonia zeby sprawdzic angielski i mowia ze ok, po czym cisza

Malgorzata
51
#4926.03.2006, 13:21

Lola, troche wyjasniena, jestem jeszcze w Polsce, bo sie jakos wybrac tam nie moge. Tyle wiesci dochodzi, zeby nie jechac w ciemno.A ja chce zamieszkac w Anglii z rodzinką, więc próbuję załatwić coś z Polski.Ale jak się wkurzę to pojadę w ciemno

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#5026.03.2006, 13:21

m_michn a w agencjach juz bylas? warto sie przejsc i pokazac

Lola_26
2 867
Lola_26 2 867
#5126.03.2006, 13:21

Naskładasz się trochę;-) Ale się nie poddawaj. Im więcej poskładasz tym lepiej. Oni nigdy wprost nie mówią, jak np. coś jest nie tak.

Lola_26
2 867
Lola_26 2 867
#5226.03.2006, 13:22

Moze taki Iproto ma jakąś Agencję;-) U niego to pracowac nie trzeba jak się ma to i owo;-) Popytaj:-)

Malgorzata
51
#5326.03.2006, 13:22

iproto, nie ma mnie jeszcze w UK (ale jaja co?)Moze jestem naiwna, ale próbuję coś załatwić z Polski. Mam umówione dwie rozmowy, zobaczymy

Malgorzata
51
#5426.03.2006, 13:23

Lola, dzięki, nie skorzystam:)z ...parcy bez pracy:)

Lola_26
2 867
Lola_26 2 867
#5526.03.2006, 13:23

spróbuj taka stronkę: www.caterer.com. Poszkaj tez róznych hoteli i skaładaj bezpośrednio do nich. Są tez fajne firmy, które rekrutują będą jeszcze w Polsce.

Lola_26
2 867
Lola_26 2 867
#5626.03.2006, 13:25

To mogę Cię pocieszyć m-michn, ja znalazłam prace będąc w Polsce, przez net. Miałam interiew godzinne ponad przez tel., a potem przysłali mi kontrakt pocztą /ponad 10 stron/. Da się.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#5726.03.2006, 13:26

m_michn mozna i z Polski szukac, znam takich co znalezli, bilet im zaplacili i siedza tam, placili chyba w jakis agencjach za to po 3 tysnajlepiej to odloz troce drobnych, zarezerwuj jakis tani hostel przez internet i przylec - wowczas szukaj pracytak wychodzi najtaniej wg mnie

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#5826.03.2006, 13:27

Lola_26 moje poglady i przemyslenia sa jasne i ich nie ukrywam ;)

Lola_26
2 867
Lola_26 2 867
#5926.03.2006, 13:28

Iproto, Ty mówisz o tzw. praktykach. To co innego. Ja jedna pracę znalazłam bezpośrednio, a drugą propnowała mi Agencja z Poznania. Miałam dylemat. takze jak sie chce to się znajdzie. Na miejscu jest cięzko czasem z pracą na początek, więc trzeba miec jakieś fundusze, zeby przetrwać.

Malgorzata
51
#6026.03.2006, 13:28

dzięki Lola, na to liczę ze się uda i szczerze mówiąc mam wiele wiary w siebie.Zobaczymy, moze mi uwierzą w tym housekeepingu:)A tak swoją drogą to moze to nie jest najbardziej ambitne zajecie, ale ja chce poprostu wyjechać. Potem , za pół roku salbo rok startuję do banku, bo ja bankowiec jestem

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis