Do góry

Do "SZEWCU"

Temat zamknięty
Kozak
4
Kozak 4
28.06.2006, 18:15

Dzieki za reakcje. Mozesz napisac mi jeszcze jakiej kwoty mozna sie spodziewac szukajac pracy w tym zawodzie, wzorujac sie na twoim kumplu? 2 pytanko czy prubowac na wlasna reke czy przez jakies posredniaki? co wybrac dobry czlowieku?

Adam
12
Adam 12
#128.06.2006, 19:51

kwoty sa rozne. najmniej jak w ogole mozesz zarobic to 5,05 ale sztaplarze maja wiecej wiec spoko. a w jaki sposob cos znajdziesz to nie isotne man!! powo
szewcu

Kozak
4
Kozak 4
#229.06.2006, 14:33

dzieki

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis