Do góry

Gdzie przewaznie pracujecie ?

Temat zamknięty
adi27
71
adi27 71
02.07.2005, 13:44

Czesc
Chcialbym sie dowiedziec w jakis sektorach przewaznie pracujecie i na jakich stanowiskach ?
1.Hotele
2.Restauracje
3.Pubs
4.Fabryki
5.Biura projektowe
6.Rolnictwo
7.Biuro
8.Sektor publiczny

Pozdrawiam

agu
401
agu 401
#102.07.2005, 14:15

a po co?

fi-ga
683
fi-ga 683
#202.07.2005, 14:25

moze ksiazke piszemy, eghm statystyke lub tym podobne..;P

fi-ga
683
fi-ga 683
#302.07.2005, 14:26

dzizas!!

Profil nieaktywny
k0k0s
#402.07.2005, 15:23

adi27 ty sie skonczysz psychicznie zanim przyjedziesz do tej Szkocji.

rafcio_19
249
rafcio_19 249
#502.07.2005, 15:38

biura projektowe?

kasiaaaa
759
kasiaaaa 759
#602.07.2005, 16:08

jako placzka na pogrzebach

AGNIESZKA
161
AGNIESZKA 161
#702.07.2005, 16:33

ja duzo robie na szydelku:))

Lucy
1 324
Lucy 1 324
#802.07.2005, 17:02

adi27 o co ty jeszcze nie zapytales?co z ciebie taki panikarz?!

Anton
93
Anton 93
#902.07.2005, 19:22

Ja to do fabryki chodze na 7.00 rano.No i kanapki biore i termos zeby miec cieple picie.

kasiaaaa
759
kasiaaaa 759
#1002.07.2005, 19:28
Profil nieaktywny
seba7
#1102.07.2005, 21:32

a ja leje whisky dla whyte and mackay!!oi

narkoradko
1 950
narkoradko 1 950
#1202.07.2005, 21:51

mogles adi jeszcze dziewiata propozycje podac i jakies makro, to bysmy tylko odpowiedni numerek wciskali..

WHiX
Moderator
1 012
WHiX 1 012
#1302.07.2005, 23:15

Adi, ty HO czy WSI reprezentujesz?

evunia_
30
evunia_ 30
#1403.07.2005, 02:52

Stanowiska kierownicze kochany :D

KiltMaker
2 891
KiltMaker 2 891
#1503.07.2005, 10:53

9. Posel w parlamencie szkockim.

agu
401
agu 401
#1603.07.2005, 11:23

- co tam posel, ja dzieki job center jestem doradca finansowym blaira ;/

kryska
2 819
kryska 2 819
#1703.07.2005, 11:25

10. zbieracz stonki

evunia_
30
evunia_ 30
#1803.07.2005, 23:13

Buahahahahahaha

Powinno byc stale czy zmienne?
593
#1903.07.2005, 23:19

Rozpedzam chmury na Edynburgiem

Powinno byc stale czy zmienne?
593
#2003.07.2005, 23:19

Z marnym skutkiem

Lidia Anna
13 153
Lidia Anna 13 153
#2104.07.2005, 09:34

Zajmuje sie szmuglowaniem polakow na wyspy, zreszta widac ze jestem w tym dobra, w koncu tylu juz nas tutaj jest :)

jankes
1 648
jankes 1 648
#2204.07.2005, 09:46

Jankes moje drugie imie Luca(Brasi),pewnie juz sam wiesz czym sie zajmuje a jak nie to sie dowiesz jak cie odbiore na lotnisku!!!

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis