CzescChcialbym sie dowiedziec w jakis sektorach przewaznie pracujecie i na jakich stanowiskach ?1.Hotele2.Restauracje3.Pubs4.Fabryki5.Biura projektowe6.Rolnictwo7.Biuro8.Sektor publicznyPozdrawiam
a po co?
moze ksiazke piszemy, eghm statystyke lub tym podobne..;P
dzizas!!
adi27 ty sie skonczysz psychicznie zanim przyjedziesz do tej Szkocji.
biura projektowe?
jako placzka na pogrzebach
ja duzo robie na szydelku:))
adi27 o co ty jeszcze nie zapytales?co z ciebie taki panikarz?!
Ja to do fabryki chodze na 7.00 rano.No i kanapki biore i termos zeby miec cieple picie.
a ja leje whisky dla whyte and mackay!!oi
mogles adi jeszcze dziewiata propozycje podac i jakies makro, to bysmy tylko odpowiedni numerek wciskali..
Adi, ty HO czy WSI reprezentujesz?
Stanowiska kierownicze kochany :D
9. Posel w parlamencie szkockim.
- co tam posel, ja dzieki job center jestem doradca finansowym blaira ;/
10. zbieracz stonki
Buahahahahahaha
Rozpedzam chmury na Edynburgiem
Z marnym skutkiem
Zajmuje sie szmuglowaniem polakow na wyspy, zreszta widac ze jestem w tym dobra, w koncu tylu juz nas tutaj jest :)
Jankes moje drugie imie Luca(Brasi),pewnie juz sam wiesz czym sie zajmuje a jak nie to sie dowiesz jak cie odbiore na lotnisku!!!
Czesc
Chcialbym sie dowiedziec w jakis sektorach przewaznie pracujecie i na jakich stanowiskach ?
1.Hotele
2.Restauracje
3.Pubs
4.Fabryki
5.Biura projektowe
6.Rolnictwo
7.Biuro
8.Sektor publiczny
Pozdrawiam