lipin on sie nie na maskotke nadaje ale na najwiekszego kabareciarza forum bo przypomina mi to post pt.joke dnia, chociaz nazwalabym to rowniez jokiem calej wielkanocy!! jednym slowem gratuluje koledze ulanskiej fantazji z jaka mam nadzieje przybedzie do glasgow....
glasowigian - i am impressed, good stuff!!
dla wszystkich zainteresowanych podaje linka:
http://sco.wikipedia.org/wiki/Scots_leid cos po szocku:)
sorry ze napisalem z beldami ale ciagle sie ucze(mysle ze fonetyka bela dobra:)
DO WSZYSTKICH : JA UWAZAM POST MACZELLO ZA ZWYKLA PROWOKACJE SERIO!!!
NO PRZECZYTAJCIE TO JESZCZE RAZ :niedługo przylatuje do edynburga i słyszłem ze w jakiś sklepach u hindusów czy pakistańczyków można znaleść ogłoszenia o prace i stad moje pytanie gdzie znaleść tych hindusów i pakistańczyków czy coś podbnego jakaś tablice z ofertami ... prosze tylko o powazne odpowiedzi gdyż zalezy mi na tym bardzo bo musze wylecieć aby zarobic sobei na studia wiec jak masz odpisywać głupio to nie odpisuj wcale
ALBO
czemu na czarno zmywanie garów trudno znalesc
NO LUDZIE JEZELI TO NIE JEST PROWOKACJA :)))) TO MARCZELLO JEST DEBILEM PISZAC TAKIE RZECZY I KAZDY Z NAS TO WIE
no kurde :)) szukam pracy , znam angielski sredni na jeza chce szukac pracy u pakistancow i przyjezdzam w maju przed sezonem ( ch.....j ze tzw "sezon" trwa juz 2 lata :))) )
kogii calkowicie sie zgadzam, jak mozna tak zdebilale pytanie zadac?? stary nie trzeba tu byc zeby wiedziec " czemu trudno robote na zmywaku dostac" .... na czarno do tego :))))) stary przeciez caly bajer polega ze mozna pracowac legalnie i bez stresu a tu gosc chce przyjechac i koniecznie na czarno :)) sens ? logika?
ciekawe co ten kolo studiuje ? :)
niedługo przylatuje do edynburga i słyszłem ze w jakiś sklepach u
hindusów czy pakistańczyków można znaleść ogłoszenia o prace i stad
moje pytanie gdzie znaleść tych hindusów i pakistańczyków czy coś
podbnego jakaś tablice z ofertami ... prosze tylko o powazne odpowiedzi
gdyż zalezy mi na tym bardzo bo musze wylecieć aby zarobic sobei na
studia wiec jak masz odpisywać głupio to nie odpisuj wcale