Do góry

GdZiE sZuKaĆ pRaCy

Temat zamknięty
bart
15
bart 15
16.04.2006, 16:43

niedługo przylatuje do edynburga i słyszłem ze w jakiś sklepach u
hindusów czy pakistańczyków można znaleść ogłoszenia o prace i stad
moje pytanie gdzie znaleść tych hindusów i pakistańczyków czy coś
podbnego jakaś tablice z ofertami ... prosze tylko o powazne odpowiedzi
gdyż zalezy mi na tym bardzo bo musze wylecieć aby zarobic sobei na
studia wiec jak masz odpisywać głupio to nie odpisuj wcale

kogii
2 302
kogii 2 302
#3116.04.2006, 23:16

west bank? :> a na samym poczatku narzekalem, ze szkotow z edi nie czaje.....

kuba
1 598
kuba 1 598
#3216.04.2006, 23:29

Jeden lepszy od drugiego....
Bez komentarza MARCZELO i GLASOWIGIAN.

kate
73
kate 73
#3316.04.2006, 23:31

lipin on sie nie na maskotke nadaje ale na najwiekszego kabareciarza forum bo przypomina mi to post pt.joke dnia, chociaz nazwalabym to rowniez jokiem calej wielkanocy!! jednym slowem gratuluje koledze ulanskiej fantazji z jaka mam nadzieje przybedzie do glasgow....
glasowigian - i am impressed, good stuff!!

Profil nieaktywny
weeges
#3416.04.2006, 23:47

dla wszystkich zainteresowanych podaje linka:
http://sco.wikipedia.org/wiki/Scots_leid  cos po szocku:)
sorry ze napisalem z beldami ale ciagle sie ucze(mysle ze fonetyka bela dobra:)

Profil nieaktywny
weeges
#3516.04.2006, 23:50

tak wiec MARCZELLO zastanow sie lepiej kto tu  lepiej mowi w danym jezyku "ziemi obiecanej" i czy twoj angieski jest rzeczywisie dobry by szukac pracy

Profil nieaktywny
weeges
#3616.04.2006, 23:54

tak wiec MARCZELLO zastanow sie lepiej kto tu  lepiej mowi w danym jezyku "ziemi obiecanej" i czy twoj angieski jest rzeczywisie dobry by szukac pracy

kate
73
kate 73
#3716.04.2006, 23:54

moze jest wystarczajaco dobry zeby poszukac pracy np: w slonecznej hiszpanii

Koallsky
Glasgow
2 565 59
Koallsky Glasgow 2 565 59
#3817.04.2006, 00:53

Chlopczyna pewnie po hiszpansku mowi tak dobrze jak po angielsku... a o szkockim juz nie wspominajac... ehhh strach sie bac nadjezdzajcej polski...

MarcusFenix
1 788
MarcusFenix 1 788
#3917.04.2006, 12:12

DO WSZYSTKICH : JA UWAZAM POST MACZELLO ZA ZWYKLA PROWOKACJE SERIO!!!
NO PRZECZYTAJCIE TO JESZCZE RAZ :niedługo przylatuje do edynburga i słyszłem ze w jakiś sklepach u hindusów czy pakistańczyków można znaleść ogłoszenia o prace i stad moje pytanie gdzie znaleść tych hindusów i pakistańczyków czy coś podbnego jakaś tablice z ofertami ... prosze tylko o powazne odpowiedzi gdyż zalezy mi na tym bardzo bo musze wylecieć aby zarobic sobei na studia wiec jak masz odpisywać głupio to nie odpisuj wcale
ALBO
 czemu na czarno zmywanie garów trudno znalesc
NO LUDZIE JEZELI TO NIE JEST PROWOKACJA :)))) TO MARCZELLO JEST DEBILEM PISZAC TAKIE RZECZY I KAZDY Z NAS TO WIE
no kurde :)) szukam pracy , znam angielski sredni na jeza chce szukac pracy u pakistancow i przyjezdzam w maju przed sezonem ( ch.....j ze tzw "sezon" trwa juz 2 lata :))) )

MarcusFenix
1 788
MarcusFenix 1 788
#4017.04.2006, 12:19

marczello jak bedziesz w glasgow ew. w edim szukaj na ulicy tego pana - on wylapuje polakow przyjezdzajacych z polski i dake im prace na zmywaku...

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#4117.04.2006, 16:27

zabrzmialo jakby byl jakims lowca talentow ;)

kogii
2 302
kogii 2 302
#4217.04.2006, 16:34

coraz glupsi nasi studenci.....
to byla powazna odpowiedz :)

MarcusFenix
1 788
MarcusFenix 1 788
#4317.04.2006, 17:56

kogii calkowicie sie zgadzam, jak mozna tak zdebilale pytanie zadac?? stary nie trzeba tu byc zeby wiedziec " czemu trudno robote na zmywaku dostac" .... na czarno do tego :))))) stary przeciez caly bajer polega ze mozna pracowac legalnie i bez stresu a tu gosc chce przyjechac i koniecznie na czarno :)) sens ? logika?
ciekawe co ten kolo studiuje ? :)

db10
8
db10 8
#4417.04.2006, 23:28

nie no kolega lepiej dowalil niz ja
ale ja przynajmniej wsydu matce uczelni nie przynosze ;p

Profil nieaktywny
weeges
#4518.04.2006, 22:58

pewnie skonczyl Akademie Ekonomiczna im. Andrzejea Leppera oraz Marketing i Zarzadzanie Kimr ill DZonga II
najprawdopodobnie jakies prywatne marketingowe badziewie,ale co za kretyndal mu nominacje.....

  • Strona
  • 1
  • z
  • 2

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis