Czesc;)Przede wszystkim badz punktualny,ubierz sie odpowiednio oraz badz pewny siebie(musisz byc przekonywujacy w tym co mowisz).Przygotuj sobie odpowiedzi na nast. pytania:
1.Gdzie wczesniej pracowales,doswiadczenie
2.Twoje zainteresowania,pasje
3.Twoje zalety
4.Jakie jest Twoje najw.osiagniecie-sukces?
5.Jak dlugo masz zamiar tutaj zostac?-najl.powiedziec ze na stale:)
6.Jak z Twoja znajomoscia jezyka angielskiego-cz\y mozesz swobodnie siedogadywac?
7.Jesli nie zrozumiesz jakiegos pytania lub zdania to popros o powtorke!
Witam mam jutro interview, moze macie jaies cenne rady?