Do góry

interview

Temat zamknięty
Marcin
48
Marcin 48
03.04.2006, 19:05

Witam mam jutro interview, moze macie jaies cenne rady?

Brzuchal
145
Brzuchal 145
#103.04.2006, 19:34

ubierz sie

emka
9
emka 9
#203.04.2006, 19:34

na jakie stanowisko aplikujesz?

Marcin
48
Marcin 48
#303.04.2006, 19:39

warehouse team member

shadowcat
1 141
shadowcat 1 141
#403.04.2006, 19:51

brzmi co najmniej jak kosmetyk wnetrz [1]
[1] tak napisane bylo w jednym z
ogloszen,
gdzie
poszukiwano
sprzataczki

emka
9
emka 9
#503.04.2006, 19:55

nie, to chyba bedzie magazyn. Najlepiej powiedz, ze jestes punktualny i lubisz porzadek na swoim stanowisku pracy, jak mowisz po ang to prace powinienes dostac.

Agnieszka
3
#603.04.2006, 19:59

Czesc;)Przede wszystkim badz punktualny,ubierz sie odpowiednio oraz badz pewny siebie(musisz byc przekonywujacy w tym co mowisz).Przygotuj sobie odpowiedzi na nast. pytania:
1.Gdzie wczesniej pracowales,doswiadczenie
2.Twoje zainteresowania,pasje
3.Twoje zalety
4.Jakie jest Twoje najw.osiagniecie-sukces?
5.Jak dlugo masz zamiar tutaj zostac?-najl.powiedziec ze na stale:)
6.Jak z Twoja znajomoscia jezyka angielskiego-cz\y mozesz swobodnie siedogadywac?
7.Jesli nie zrozumiesz jakiegos pytania lub zdania to popros o powtorke!

Marcin
48
Marcin 48
#703.04.2006, 20:00

prace raczej! mam pewna jest to dosc dobra praca, angielsik znam, tylko niewiem oco mnie moga pytac :(

Agnieszka
3
#803.04.2006, 20:12

Pozdrawiam i powodzenia!!!

Marcin
48
Marcin 48
#903.04.2006, 20:14

nie bede dziekowac, jak dostane ta robote to masz umnie kolacje ;)

Piotrek
703
Piotrek 703
#1003.04.2006, 20:56

kobalt zarzuc maila albo gg, sprawe mam do obgadania ;))

Marcin
48
Marcin 48
#1104.04.2006, 06:59

3319788

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis