Do góry

jak wzbogacic CV ? nie mysle o klamaniu :)

Temat zamknięty
madzia
36
madzia 36
16.06.2006, 11:16

jade do pracy i mam tylko jedne referencje angielskie, bo wiecej pracowalam w polsce-jako hostessa...tak wiec moge to sobie tez wpisac ?tzn. wiem ze moge...ale pewnie bedzie to bezwartosciowe...hmm...

Magdalena
37
#116.06.2006, 21:51

mozesz wpisac prace jako hostessa - to zawsze sie liczy, bo oznacza ze cos robilas, mialas kontakt z klientami itp. tutaj bardzo zle wyglada puste CV, gdyz ludzie maja wiele mozliwosci podjecia pracy np. jako pracownik tymczasowy i robienia czegokolwiek prostego. mozesz napisac ogolnie:
2003-2005 short term promotional work for companies such as ... i wymieniasz pare nazw

madzia
36
madzia 36
#216.06.2006, 22:39

dzieki :) CV na pewno nie bedzie puste...tylko po prostu mam problem z angielskimi referencjami hehe jako studentka wiecej zdazylam wlasnie popracowac na promocjach :)

madzia
36
madzia 36
#316.06.2006, 22:41

heheh oby udalo mi sie cokolwiek znalezc...:) ale przynajmniej szukac bede sama, a nie z grupa znajomych...choc i tak sie zdarzalo...ze 3 kolezanki znalazly prace w jednym pubie :P jakis cud chyba pzdr

Krzysztof
13
#420.06.2006, 14:42

Zeby nie zakladać nowego tematu to chcialbym prosić kogos o konsultacje w sprawie mojego CV. Zajmie to moze max 3 minuty. Potrzebuje jedynie oceny mojego CV- czyli czy zanosic takie cos do pracodawcy czy jednak sa bledy skladniowe.
MOJE GG to 8885718

pozdrawiam

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis