Do góry

Lothian buses

Temat zamknięty
Maciekk
2
05.10.2005, 19:53

Witam,


Poszukuję kontaktu do aktualnych/byłych kierowców tej firmy. Chciałbym uzyskać kilka informacji na temat zatrudnienia, opinii o atmosferze w pracy itp.


z góry dziękuję za odpowiedź


Maciek

Casperek
1 236
Casperek 1 236
#106.10.2005, 15:24

Czy mozesz napisac jakich informacji szukasz na temat zatrudnienia?

Maciekk
2
#206.10.2005, 20:57

Witam,
Jeżeli możesz to opowiedz coś o tej firmie. Generalnie chcę podjąć tam pracę (dostałem ofertę). Od roku pracuję jako kierowca autobusu w Anglii. Jak jest z bezpieczeństwem na liniach dziennych i nocnych. Jak wygląda tabor autobusowy, jak wygląda również sprzedaż biletów - czy Szkoci mówią "gorzej" po angielsku niż Anglicy (jeśli jesteś kierowcą zrozumiesz intencje tego zapytania)
dzięki za odpowiedź
Maciek
[email protected]

Tomasz
1 569
Tomasz 1 569
#307.10.2005, 15:17

Maciekk
Nie jestem kierowca autobusu, ale wiem ze zdarzalo sie pare wypadkow, w szczegolnosci szczeniaki szar"z"owaly (najczesciej spotykane w mniejszych miejscowosciach).
Wydaje mi sie ze wiekszych p[roblemow ze zrozumieniem nie powinienes miec, moze na poczatku ze starszymi osobami, ale dogadac sie mozna.

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis