Do góry

praca po wakacjach...???

Temat zamknięty
Kamila
36
Kamila 36
29.06.2005, 18:12

Witam wszystkich ;)
Jezeli ktos ma ochote sie wyrazic z opinia to byloby milo...
Czy po wakacjach, kiedy skonczy sie BUM i WYSYP studentów mozna znalezc jakas prace w Szkocji ? W hotelu, pubie gdzie kolwiek czy wicej jest pracy tzw. wakacyjnej ?
pozdro z Pieknego Naszego Kraju

Roman35
587
Roman35 587
#129.06.2005, 18:45

Napewno po wakacjach bedzie duzo latwiej, wszystko zalezy tylko od ciebie iak jestes przygotowana do tego wyjazdu tzn jezyk i jeszcze raz jezyk

Kamila
36
Kamila 36
#229.06.2005, 18:51

Hmm, mocno sie przygotowuje, ucze sie pilnie ze swej pierwszej czytanki ;) Tutaj pracuje w banku i jestem profesjonalnym doradca ale jak "nawiedze" wyspy to w sumie jest mo bez róznicy jaka prace znajde, na poczatek aby gdzies sie zaczepic... Mozna znalezc jakas prace bedac w Polsce ? Czy latwiej na miejscu ? Pewnie to drugie

kryska
2 819
kryska 2 819
#329.06.2005, 19:00

Na miejscu latwiej, lae jak szukasz konkretnej do ktorej mas przygotowanie, to z Polski sie da i naprawde warto.

Roman35
587
Roman35 587
#429.06.2005, 19:02

dokladnie zacznij juz w polsce duzo ludzi tak tu zjechalo juz z praca w reku :)

wercia7
52
wercia7 52
#529.06.2005, 19:08

Witaj w klubie poszukiwaczy pracy i przygód w Edymburgu na jesieni....Kdychalka

Kamila
36
Kamila 36
#629.06.2005, 19:12

;-) taaaaaak Poszukiwacze Przygód laczcie sieNo coz w banku raczej nie znajde ;-) chyba ze zaczne od posady osoby sprzatajacej ... no moj angielski jest calkiem, calkiem ale...a powiedzcie ludzie czy pytaja o referenacje z Polski ?

wercia7
52
wercia7 52
#729.06.2005, 19:13

A mozna wiedziec dokladnie kiedy jedziesz?

Roman35
587
Roman35 587
#829.06.2005, 19:13

Po pierwsze dlaczego nie w banku, jezyk jak widac znasz masz doswiadczenie i zawod bankowy tak wiec dlaczego nie szukasz w banku?? a referencje to podstawa zaraz po jezyku

Kamila
36
Kamila 36
#929.06.2005, 19:13

zamierzam we wrzesniu, moze koniec sierpnia ale pewnie nie uda mi sie pozalatwiac spraw tzw. Osobistych ;)

Kamila
36
Kamila 36
#1029.06.2005, 19:15

Roman35 czyli ze co dzwonia po referenacje ?

wercia7
52
wercia7 52
#1129.06.2005, 19:15

aaaaaaaaaaaaaaaaa ja tez wrzesien...druga polowa....wlasciwie mamy podobna sytuacje...zalatwic osobiste i zawodowe sprawy i.....witaj Szkocjo!!!!

Kamila
36
Kamila 36
#1229.06.2005, 19:17

hmm, wlasnie pozalatwiac, dojechac na miejsce, znalezc prace, poznac ludzi, duuuuzo ludzi i... kto wie co dalej?

Roman35
587
Roman35 587
#1329.06.2005, 19:34

w sumie nie dzwonia ale musisz miec na papierze choc w zaleznosci gdzie starasz sie o prace moga je sprawdzic :)

Kamila
36
Kamila 36
#1429.06.2005, 19:36

no, nie chodzi o to ze bede lgac....;-0 ale tak z ciekawosci...

kryska
2 819
kryska 2 819
#1529.06.2005, 19:38

doklejam sie do pytania Romana35 - dlaczego nie w banku ?Jezeli z angielskim dobrze, to chyba tylko niechec do takiej pracy powinna cie powstrzymywac.

Roman35
587
Roman35 587
#1629.06.2005, 19:38

to nie ma znaczenia, moja zona dala trzy referencje i wszystkie sprawdzali :)

Kamila
36
Kamila 36
#1729.06.2005, 19:47

czyli jednak pytaja o referencje, czyli trza sie przygotowac.... Kryska a co do niecheci do pracy w banku, w sumie od pieciu lat pracuje w takim jednym i daje rade, nawet lubie te robote, bardzo lubie pracowac z ludzmi, ale jak sie pracuje na froncie - czyli pierwszy kontakt z klientem + sprzedaz to cisna mocno cisna czlowieka i wyciskaja wszystkie soki, liczy sie wynik...

wercia7
52
wercia7 52
#1829.06.2005, 19:56

Zycze powodzenia na nowej szkockiej drodze zycia Kdychalka

Kamila
36
Kamila 36
#1929.06.2005, 19:59

dzieeeeeeeeeeeeeeki, wzajemnie ;-))))))))))

wercia7
52
wercia7 52
#2029.06.2005, 20:00

przyda sie.....oj przyda

wercia7
52
wercia7 52
#2129.06.2005, 20:01

dziekuje too......

roberto28
15
#2229.06.2005, 20:30

zapraszam na moje gg 6586030

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis