Do góry

PRACA W SZKOCJI...

Temat zamknięty
Rogers
2
Rogers 2
14.06.2005, 23:47

mam pytanie czy jest jakas praca w Szkocji dla mlodych ktorzy wlasnie zdali maturke. szukam razem z kumplem jakiejs pracy zagranica mozemy sie podjac wszsytkiego byle tylko zarobic na czesci do rowerow. w sumie jakos tam dobijemy moze autostopem jeszcze sie zobaczy. interesuje mnie cokolwiek, chce sie tez tam odstresowac od tego co teraz przezywam (matura, studia, badz tez policealne studium:P) mam nadzieje ze cos sie tam znajdzie...Pozdrawiam Roger

Ania
3 262
Ania 3 262
#114.06.2005, 23:49

znowu..? przejzyj forum to znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie..

Rogers
2
Rogers 2
#214.06.2005, 23:59

w tym rzecz ze wszyscy sie tylko rzucili na Edynburg a mi chodzi o prace na pd Szkocji... mozemy pracowac nawet w rzezni badz tez jako pokojowki, cokolwiek byle by tylko sie urwac z polskijestem z poznania chyba najbardziej dresiarskiego miasta w polsce no moze jeszcze tylko lodz i krakow pod tym wzgledem sa gorsze ale chce lapac kontakty zagranica zeby stad uciec.Pozdrawiam Roger

Ania
3 262
Ania 3 262
#315.06.2005, 00:08

ja uwazam,ze warto sprobowac..fakt ,ze z praca coraz gorzej,ale nigdy nie jest tak zle ,zeby gorzej byc nie moglo.. jesli nie masz co robic w Polsce,pakuj walizki i przyjezdzaj.. sprobowac zawsze warto..jak nie wyjdzie nic nie stracisz(oprocz kasy ,ktora zainwestujesz,hehe),a jak sie uda,to bedziesz sie cieszyl,ze zaryzykowales..jesli Cie totalnie wali,gdzie bedziesz pracowal (skoro nawet pokojowka mozesz byc:) to prace znajdziesz.. in my opinion..

polka11
25
polka11 25
#415.06.2005, 21:50

Mam nadzieje,ze z ta \"pokojówka\"to oczywiscie zarty sa-za prace pokojówki (tak sadze,bo czesto przegladam forum) niektórzy wlasna matke by oddali.

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis