Do góry

Pytanie o place, pliss szybka odp

Temat zamknięty
orzech_pl
158
orzech_pl 158
10.07.2005, 20:29

Minimalna placa wynosi 4,85L, ale to jest brutto czy netto, prosze o pomoc Orzech

Fiona
82
Fiona 82
#110.07.2005, 20:33

brutto

Paweł
94
Paweł 94
#212.07.2005, 08:42

netto wychodzi ok 4,50gbp/h

KiltMaker
2 891
KiltMaker 2 891
#312.07.2005, 09:29

? 4.5 ?? jak Ty to liczysz? Okolo 4.0 jak juz...

Paweł
94
Paweł 94
#412.07.2005, 10:47

no tak, błąd w obliczeniach, netto to ok 4.1 - 4.2

Profil nieaktywny
Uzytkownik
#512.07.2005, 20:39

Teoretycznie 4,50, praktycznie ok. 4.1 - 4.2. 
A tak w ogole, skoro juz nic madrego nie mam do powiedzenia: moznaby http://www.dami.pl/~giete/wszystko/ to gdzies wstawic w okolicy wyszukiwarki?:)
Orzech_pl, ta ostatnia uwaga to tak calkiem off-topic, nie mam na mysli Twojego pytania:)

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis