Czy ktoś wie jaki formularz słuzy do zwrotu podatku. Pracowałem u jednego pracodawcy, niepobierałem zadnych zasiłkow, kwota ktora zarobilem byla bardzo niska, otrzymam wiec całosc zaplaconego podatku.
Znając jego numer sciagnięcie ze strony nie bedzie problemem. Posiadam dokumenty od pracodwacy, nie wiem tylko jak formularz jest do tego potrzebny. Przeszukiwałęm forum, ale nie znalazłem informacji na ten temat.
Nie mogę sie tez udac do Inland Revenu, poniewaz jestem w Polsce. Wypelnienie formularz online tez nie wchodzi w grę, poniewaz przed wysłaniem trzeba przejsc procedure rejestrcji, ktora wymaga otrzymania listu na adres w UK.
Czy ktoś wie jaki formularz słuzy do zwrotu podatku. Pracowałem u jednego pracodawcy, niepobierałem zadnych zasiłkow, kwota ktora zarobilem byla bardzo niska, otrzymam wiec całosc zaplaconego podatku.
Znając jego numer sciagnięcie ze strony nie bedzie problemem. Posiadam dokumenty od pracodwacy, nie wiem tylko jak formularz jest do tego potrzebny. Przeszukiwałęm forum, ale nie znalazłem informacji na ten temat.
Nie mogę sie tez udac do Inland Revenu, poniewaz jestem w Polsce. Wypelnienie formularz online tez nie wchodzi w grę, poniewaz przed wysłaniem trzeba przejsc procedure rejestrcji, ktora wymaga otrzymania listu na adres w UK.
Pozdrowienia z Polski